www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

ECM Excellence

30 yılı aşan deneyimin getirdiği

ECM Mükemmelliği

References

Referanslar

SEW Eurodrive, TGW, Eissmann Group

International

Global mevcudiyet

22 konum & ortak ağı

SER — Makine ve işletme mühendisliğinde dijitalleşmede ortağınız

SER, dijital dönüşümünüzde size destek olur. Doxis4 Dijital Çalışma Alanı, çalışanlara, iş ortaklarına ve müşterilere enformasyona ve bilgiye dayalı, evrensel ve sanal bir çalışma alanı sunar. SER'in ve ortaklarının uluslararası varlığı, standart Doxis4 çözümünün Unicode özelliği (13 dilde kullanılabilir) ve temelini oluşturan Doxis4 ECM ve BPM platformunun kanıtlanmış performansı (milyarlarca belge ve on binlerce kullanıcı), SER'i endüstri sektöründeki global oyuncuların ideal ortağı haline getirmektedir.

Makine ve işletme mühendisliği için stratejik çözümümüz

  • İş ve teknik belgelerin denetimlere uygun bir şekilde arşivlenmesi
  • düzenlemelere, yasalara ve standartlara uyumluluk (şirket içi ve dışı)
  • erişim kontrolü ve veri koruması
  • tedarikçi, sözleşme, makine, müşteri, personel kayıtları ve diğerleri biçiminde iyi yapılandırılmış enformasyon
  • şirket içi ve şirket dışı belge yönetimi (değişim ve serbest bırakma süreçleri)
  • proje alanlarında işbirliği
  • CAD, PDM, ERP, CRM ve Office sistemleri entegrasyonu
  • tasarım kılavuzlarını sürdürmek, süreçleri açıklamak ve çok daha fazlası için süreç dokümantasyonlu kalite yönetimi
A digital workspace for plant and mechanical engineering

Makine ve işletme mühendisliği için dijital bir çalışma alanı

SER Dijital Çalışma Alanı, nerede veya hangi biçimde olursa olsunlar yoğun veri hacimlerini (büyük veri) tanzim edebilir: Ar-Ge belgelerinden, tasarım çizimlerine, makine verilerine ve iş ortaklarıyla yazışmalardan faturalara, sözleşmelere ve hizmet anlaşmalarına kadar.

Önemli bir üretim etmeni olan, enformasyon, çalışanların şirket çizgilerinin ötesinde işbirliği yapmak üzere kullanabileceği ve her zaman her yerden erişebileceği bir alana ihtiyaç duyar. SER'in sunduğu Doxis4 Digital Workspace tam olarak bunu sağlar. Tek bir doğruluk kaynağı olarak, bize doğru zamanda doğru yerde doğru bilgileri verir.

Doxis4 enformasyonu güvenceye alır ve tam potansiyelinden faydalanır. Dahası, bilgiyle insanların birbirine bağlanmasını sağlar, değer zincirlerini eşitler ve şirketler, tedarikçileri ve müşterileri arasındaki bilgi tabanlı takım çalışmasını kolaylaştırır.

SEW-Eurodrive

SEW Eurodrive çapında DMS /arşiv çözümlerine, uluslararası çapta bağlı, yüksek derecede kullanılabilir bir depolama altyapısına ve süreç optimizasyonuna yönelik diğer SER çözümlerine güvenmektedir.

Eissmann Group Automotive

Eissmann Gruppe, şirket genelinde SER'in Doxis4 iECM-Suite ürününü kullanmayı tercih etti.

devamını oku »
Weidmann Plastics Technology AG

Weidmann-Gruppe, Doxis4 InvoiceMaster ile her yıl dünya yapında ürün teslimatları ve sunulan hizmetler sonucu oluşan yaklaşık 100.000 faturayı işlemektedir.

Avantajınız:

Efficient collaboration

Etkili iş birliği

Çalışanları, iş ortaklarını ve müşterileri enformasyon akışlarına ve iş akışlarına eşit ölçekte entegre edebilirsiniz

Hedge your liability risks

Yükümlülük risklerinizden korunabilirsiniz

Yükümlülük riskini, uyumlu, şeffaf ve kusursuz belgelerle azaltabilirsiniz

Boost your accountability

Hesap verebilirliğinizi arttırın

Tüm veriler ve belgeler için tek bir doğruluk kaynağınız vardır, örn. makine verileri, teknik özellikler, değişim talepleri ve müşteri cevapları.

Information in real time

Gerçek zamanlı enformasyon

Çalışanlarınız tüm takımlar, konumlar ve ülkeler arasında gerçek zamanlı olarak ilgili bilgilere erişim hakkına sahiptir.

Multilingual, Unicode-capable

Çok dilli, Unicode-özellikli

Uluslararası proje ekipleri 13 dilde kullanılabilen Doxis4 iECM süit'in çok dilli özelliğinden faydalanır.

Cut down on costs

Maliyetleri düşürün

Şirketiniz, örn. tedarikçilerle ve müşterilerle daha etkili şirket içi ve şirket dışı işbirliği sayesinde geliştirme ve üretim maliyetlerini azaltabilir.

Makine ve işletme mühendisliği için ECM Mükemmelliği

Bugün itibariyle, tam 30 yıldır sanayi sektöründeki orta ve büyük ölçekli şirketler için kurumsal içerik yönetimi çözümleri geliştirmede öncü olmuştur. Müşterilerimizin hedeflerini izleme konusunda yüksek standartlar belirledik. 550 çalışan, 30 yıllık geliştirme bilgisi ve dünya genelinde 2000'den fazla ECM projesi en önemli güçlü yönlerimiz arasındadır. Bir araya geldiğinde, uluslararası sanayi şirketleri için ideal ortağı oluştururlar.

Veri — ’akıllı fabrika’nın ham maddesi

Üretim süreçlerinin dijitalleşmesi, makine ve işletme mühendisliği sektörünü değiştiriyor. Akıllı fabrikaların ortaya çıkmasıyla birlikte, üretim tesislerini, depolama sistemlerini ve bileşenleri, nesnelerin interneti üzerinden birbiriyle iletişime geçiren, akıllı ve yüksek düzeyde birbiriyle bağlı siber fiziksel üretim sistemlerine (CPPS) dönüştürmektedirler. Bu ortamda, müşteriler ve tedarikçilerle olan ilişkilerin tamamen yeni ve dijitalleşmiş bir seviyeye ulaşması da zorunludur.

Ar-Ge tasarımından ilk müşteri taleplerine, üretime ve teslimata, hizmet ve bakıma kadar her şeyin dijitalleştiği, bu tarz birbirine bağlı ve otomatik bir sistemde, meslektaşlar, iş ortakları ve müşteriler arasındaki bilgi değişimi akışkan olmalıdır.

Günümüz piyasasında, müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi değer zincirinize entegre etmeniz, süreçlerinizi dijitalleştirmeniz ve servis odaklı iş modelleri geliştirmeniz için sizinle birlikte çalışarak açık bir rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

SER Group, 22 uluslararası yerde ilgili ülkelerde kendi bayileriyle ve birçok ülkede uluslararası olan bir ortak ağı ile temsil edilmektedir. Bir şehir seçerek bu şehirde bulunan SER şubesi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.