www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Bankalar ve finansal hizmet sağlayıcılar için rekabet avantajı olarak ECM

Yeni dijital iş modelleri, finans hizmetleri sektöründeki işletmelerde devrim yarattı. Nakit kullanılmayan iş işlemleri giderek daha da yaygınlaşıyor. Bankalar ve finansal hizmet sağlayıcılar için, bankacılık işlemleriyle ilişkili bilgiler hacim, kullanılabilirlik ve güvenlik açısından büyük öneme sahiptir. Günlük bankacılık ve finansal hizmetler işlerinde, belge sayısı sürekli artmaktadır: kredi başvuruları, risk analizleri, sözleşmeler, kredi puanlamaları, yasallaştırmalar, yasal ekspertizler, emlak değerlendirmeleri, hisse senedi ödemeleri vs. Kurumsal yönetim, risk yönetimi için ve uyumluluk nedenlerine bağlı olarak, süreç aşamaları ve kayıtları güvenli bir şekilde kaydedilmelidir ve iş süreçleri üzerinden erişilebilir olmalıdır ve bu önemli bir rekabet avantajı sağlamaktadır. Modern ECM teknolojisi platformunu esas alan Doxis4 iECM süit, bankalar ve finansal hizmet sağlayıcılar için çok yönlü çözümler sunar.

ECM - Bankalar ve finansal hizmet sağlayıcılar için kilit bir teknoloji

ECM, bankalar ve finans hizmetleri sağlayıcıları için kilit bir teknolojidir. Ancak, burada ECM bir yatırım bankanın hisse senedi sermaye piyasası (ECM) departmanına değil, Enterprise Content Management’in kısaltımı olan ECM’ye, yani kurumsal içerik yönetimini kastetmektedir. ECM, bankaların ve finansal hizmet sağlayıcıların verimli süreçler tasarlamasına, yeni sinerjiler bulmasına ve verimliliklerini arttırmasına yardımcı olur. Doxis4 iECM süit´i, ekonomik ve organizasyonel bakış açısından kayda değer avantajlar sunsa da, Doxis4 kurumsal içerik yönetimi çözümü aynı zamanda şirketlerin hem yasal hem de şirket içi düzenlemelerini ve gerekliliklerini yerine getirmelerine destek olur.

Doxis4, gelen postalardan, uygulama ve olay yönetimine, süreç optimizasyonuna, uyumluluk ve denetime uygun arşivlemeye kadar, banka ve finansal hizmet sağlayıcılarının tüm belgeye dayalı iş süreçlerini destekler. Özel müşteri hizmeti ve kredi departmanları, yüksek kaliteli belgeler oluşturan ve tüm konumlar arasındaki işleme hızını arttıran müşteri ve kredi kayıtlarından faydalanır. Ancak, müşteri hizmetleri gibi alanlardaki bazı süreçler her zaman aynı adımları izlemez. Çalışanlar ellerindeki meseleye esnek bir şekilde yanıt verebilmelidirler ve süreçlerini söz konusu koşullara uyacak şekilde adapte edebilmelidirler. Bunlar gibi yapılandırılmamış süreçler, şirket kaynağının önemli bir bölümünü kullanır ve bu nedenle otomatikleştirilmiş rutin süreçlere kıyasla daha yüksek maliyetler ortaya çıkar. Bu süreçlerde, çalışanlar, Doxis4 Task Management tarafından sağlanan esnek olay yönetimi işlevlerinden faydalanabilir. Bu süreçler için gerekli olan yapılandırılmış verilere ana verilerin ve sözleşmelerin yer aldığı sistemlere verilen bir bağlantı üzerinden ulaşılabilir, diğer yandan yapılandırılmamış verilere (belgelere) Doxis4 eDosya içinde yer alan yapılandırılmış süreç aşamalarına erişim üzerinden ulaşılabilir.

Deneyimle gelen uzmanlık: Finansal hizmet sağlayıcılar için SER çözümleri

SER, saygın bankalarla, finansal hizmet sağlayıcılarla, varlık yöneticileriyle ve yatırım firmalarıyla yürüttüğü yıllar süren çalışmalarına dayanarak, etkinliği kanıtlanmış belge yönetimi çözümleri geliştirdi. Deneyimli ve oldukça yetkin bir çözüm sağlayıcı olan SER, sektöre özel iş süreci bilgisini en yeni ECM teknolojilerindeki uygulama bilgisiyle bir araya getirir. SER, 1980'lerin ortalarından bu yana bankacılık ve finans sektörü için başarılı özel BT çözümleri sağlamaktadır. SER çözümleri, Avrupa genelindeki bankaların ve finans kurumlarının verimliliklerini ve hizmetlerini geliştirmelerine yardımcı olmuştur.

Doxis4 ile finansal hizmet çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin
ECM for banks and financial providers
LBS

LBS'nin Doxis4 sisteminde bugün şimdiden 43 milyon belge bulunmaktadır. 300 LBS çalışanı, örneğin yapı tasarruf dosyası, kredi dosyası, hukuk dosyası gibi elektronik dosyalarla çalışmaktadır.

devamını oku »
Ücretsiz Broşür: Bankalar ve kredi kurumları için ECM

Ücretsiz Broşür: Bankalar ve kredi kurumları için ECM

Doxis4 iECM süit´i, bankaların ve kredi kurumlarının verimli, şeffaf ve ekonomik olarak belge ve iş süreci yönetimi uygulamasına imkan sağlar.

Doxis4, gelen postalardan, uygulama ve olay yönetimine, süreç optimizasyonuna, uyumluluk ve denetime uygun arşivlemeye kadar, banka ve finansal hizmet sağlayıcılarının tüm belgeye dayalı iş süreçlerini destekler. Doxis4 kredi kaydı yüksek belge kalitesi, hızlı ve kolaylaştırılmış işlem taahhüt eder.

Bankalar ve kredi kurumları için ECM isimli ücretsiz broşürümüzü okuyarak daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz broşürPfeil

SER Group, 22 uluslararası yerde ilgili ülkelerde kendi bayileriyle ve birçok ülkede uluslararası olan bir ortak ağı ile temsil edilmektedir. Bir şehir seçerek bu şehirde bulunan SER şubesi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.