www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Doxis4 Sanayi

Teknolojik ilerlemeler daha hızlı gerçekleşiyor, üretim döngüleri daha da kısalıyor ve insanlar, makineler, ürünler ve işletme süreçleri gittikçe daha da birbiriyle ilişkili hale geliyor: Dijitalleşme sanayi sektöründe de açıkça gerçekleşiyor. İster otomotiv, ister metal, plastik veya kereste sektörü olsun, gereklilikler aynı: maliyetleri düşür, üretkenliği arttır ve hizmeti geliştir. Burada önemli olan, ilk müşteri talebinden üretime ve sonra bakıma kadar teknik süreçlerle iş süreçlerini bir araya getiren sürekli iş akışıdır. Üretimden, projelerden ve müşterilerle, tedarikçilerle ve ortaklarla iletişimden kaynaklanan büyük miktarda veri ve belgeler, yapılandırılmış ve birleştirilmiş bir şekilde sağlanmalıdır. Sanayi için Doxis4 tüm ilgili belgeleri içeriğe göre birbirine bağlayan ve şirket genelinde ve lokasyonlar arasında erişilebilir olmalarını sağlayarak bir araya getiren tek bir doğruluk kaynağı sunar.

Müşteri, tedarikçi, proje, makine ve ürün yaşam döngüsü kayıtları gibi elektronik kayıtlar tüm ilgili belgeleri tek bir doğruluk kaynağında bir araya getirir. Bu şekilde, enformasyon faydalı bir bilgi avantajına dönüşür: Müşterilerinize ve tedarikçilerinize her zaman enformasyon sağlayabilirsiniz. Kusursuz dokümantasyonu sayesinde, AB direktiflerine, DIN normlarına ve yasalarına uyumlu olabilir ve sertifikasyon için hazır olabilirsiniz.

SEW-Eurodrive

SEW Eurodrive çapında DMS /arşiv çözümlerine, uluslararası çapta bağlı, yüksek derecede kullanılabilir bir depolama altyapısına ve süreç optimizasyonuna yönelik diğer SER çözümlerine güvenmektedir.

Eissmann Group Automotive

Eissmann Gruppe, şirket genelinde SER'in Doxis4 iECM-Suite ürününü kullanmayı tercih etti.

devamını oku »

Avantajınız:

Efficient collaboration

Etkili iş birliği

Çalışanları, iş ortaklarını ve müşterileri enformasyon akışlarına ve iş akışlarına eşit ölçekte entegre edebilirsiniz

Hedge your liability risks

Yükümlülük risklerinizden korunabilirsiniz

Yükümlülük riskini, uyumlu, şeffaf ve kusursuz belgelerle azaltabilirsiniz

Boost your accountability

Hesap verebilirliğinizi arttırın

Tüm veriler ve belgeler için tek bir doğruluk kaynağınız vardır, örn. makine verileri, teknik özellikler, değişim talepleri ve müşteri cevapları.

Information in real time

Gerçek zamanlı enformasyon

Çalışanlarınız tüm takımlar, konumlar ve ülkeler arasında gerçek zamanlı olarak ilgili bilgilere erişim hakkına sahiptir.

Multilingual, Unicode-capable

Çok dilli, Unicode-özellikli

Uluslararası proje ekipleri 13 dilde kullanılabilen Doxis4 iECM süit'in çok dilli özelliğinden faydalanır.

Cut down on costs

Maliyetleri düşürün

Şirketiniz, örn. tedarikçilerle ve müşterilerle daha etkili şirket içi ve şirket dışı işbirliği sayesinde geliştirme ve üretim maliyetlerini azaltabilir.

SER — sanayi sektöründe dijitalleşme ortağınız

SER, dijital dönüşümünüzde size destek olur. Doxis4 Dijital Çalışma Alanı, çalışanlara, iş ortaklarına ve müşterilere enformasyona ve bilgiye dayalı, evrensel ve sanal bir çalışma alanı sunar. SER'in ve ortaklarının uluslararası varlığı, standart Doxis4 çözümünün Unicode özelliği (13 dilde kullanılabilir) ve temelini oluşturan Doxis4 ECM e BPM platformunun kanıtlanmış performansı (milyarlarca belge ve on binlerce kullanıcı), SER'i endüstri sektöründeki global oyuncuların ideal ortağı haline getirmektedir.

Günümüz piyasasında, müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi değer zincirinize entegre etmeniz, süreçlerinizi dijitalleştirmeniz ve servis odaklı iş modelleri geliştirmeniz için sizinle birlikte çalışarak açık bir rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

137 ülke için 12 dil

Entegre kurumsal içerik yönetimi süit´i Doxis4, 137 ülkeyi kapsayan aşağıdaki dillerde kullanılabilir:

İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Lehçe, Rusça, Türkçe, Çince, Macarca ve Arapça.

Diller arasında çalışma alanlarını bağlamak

Global anlamda rekabetçi şirketlerin, uluslararası enformasyon yönetimlerini desteklemek için sağlam bir stratejiye ve yüksek performanslı bir BT altyapısına ihtiyacı vardır. Bu, dilden ve konumdan bağımsız bir şekilde global olarak sunulabilecek ECM ve BPM hizmetleri için (Doxis4 tarafından sunulanlar gibi) Unicode-uyumlu, ölçeklenebilir ve çoklu organizasyon kapasitesi olan mimariler gerektirir. Bu, şirketler için önemli bir başarı faktörüdür.

Doxis4, 195 BM ülkesinin 137'inde konuşulan 12 resmi dilde mevcuttur. Bu, dünya genelinde faaliyette bulunan şirketlerin çalışanlarına kendi dillerinde eksiksiz bir Doxis4 iECM süit´i (kullanıcı arayüzleri ve meta veri) sağlayabileceği anlamına gelmektedir.

SER Group, 22 uluslararası yerde ilgili ülkelerde kendi bayileriyle ve birçok ülkede uluslararası olan bir ortak ağı ile temsil edilmektedir. Bir şehir seçerek bu şehirde bulunan SER şubesi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.