www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Doxis4 Federal Otoriteler ve Emeklilik Fonları (eDevlet)

Kamu yönetiminde dijital dönüşüm

Alman federal hükümeti dijital dönüşümü hedeflerinden biri olarak açıkladı. EGovG eDevlet yasası, Dijital Ajanda 2014-2017 ve Dijital İdare 2020 programını da içeren eDevlet girişimleri ve yasalarıyla, dönüşüm devam ediyor. Bunların başlamasıyla, vatandaşlar ve işletmelerle devlet yetkilileri arasındaki etkileşim kolaylaşır ve tüm seviyelerdeki idareyi daha hızlı ve daha etkili hale getirir. Alman federal hükümetinin dijitalleşme stratejisinin ana unsuru elektronik kayıttır. eDosya, yönetimleri, federal, devlet ve belediye düzeyinde destekleyecek. 2020 ile 2022 yılları arasında çoğu federal eyalet genelinde kullanıma geçecek. Doxis4 ve Prodea eAdministration ile SER, kamu yönetimlerine, olay işlemeden kayıt yönetimine ve elektronik kayıt dosyalamaya kadar modern eDevlet çözümlerini uygulamaları için kapsayıcı bir portföy sağlar.

Prodea ve Doxis4 ile başarılı eDevlet projeleri

Kamu yönetimlerinin nasıl başarılı modern hizmet sağlayıcılar haline geldiğini gösteren çok sayıda başarı hikayesi bulunmaktadır. Gelen posta yönetiminden elektronik arşivleme ile kayıt yönetimine, elektronik kayıt planlarına ve yapılandırılmış eDosya dosyalamadan elektronik olay işlemeye kadar: SER'in eDevlet çözümleri hali hazırda 35.000'den fazla devlet memurunu ve kamu hizmetlerinde çalışanları günlük çalışmalarında desteklemektedir. SER'in sunduğu eDevlet çözümleri kullanıcıların olayları hızlı ve net bir şekilde ele almasına yardımcı olur. Kullanıcıların yerden ve zamandan bağımsız olarak bilgiye güvenli bir şekilde erişmelerini sağlar. İşleme sürelerini kısaltırlar, hesap verebilirliği idari eylemlerin şeffaflığını arttırıp idari giderleri düşürürler.

SER — eDevlet uzmanları

SER, dijital dönüşümünüz için oldukça yetenekli bir ortaktır. eDevlet'te öncü olan SER 20 yıldan uzun süreden devlet otoriteleri ve kurumları için güvenilir bir ortak olmuştur. Modern idari sistemler oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. SER, daha 2002 yılında, Almanya piyasasının ilk tedarikçisi olarak DOMEA sertifikalı bir eDevlet çözümü sundu. eDevlet için standart bir çözüm olan Prodea eAdministration ile SER'in bu alandaki uzmanları, modern idari işler için özel ayarlanmış bir çözüm geliştirdi. 35.000 memnun kullanıcı, Prodea'nın yüksek ürün kalitesini ve SER eDevlet ekibinin mükemmel sektör bilgisini doğrulamaktadır.

Doxis4 ile eDevlet çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin
Göttingen Belediyesi

Göttingen Belediyesi, eGovernment'a geçiş yaptı ve SER'in desteği ile ilk organizasyon birimlerinde elektronik dosya yönetimini uygulamaya aldı.

devamını oku »
Landschaftsverband Westfalen-Lippe

LWL, bölümler arası bir şekilde SER tarafından sunulan entegre edilmiş ECM'ye güvenmektedir. Elektronik dosyalar, arşivleme, fatura kontrolü ve KTQ el kitabı kullanılmaktadır.

devamını oku »

137 ülke için 12 dil

Entegre kurumsal içerik yönetimi süit´i Doxis4, 137 ülkeyi kapsayan aşağıdaki dillerde kullanılabilir:

İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Lehçe, Rusça, Türkçe, Çince, Macarca ve Arapça.

Diller arasında çalışma alanlarını bağlamak

Global anlamda rekabetçi şirketlerin, uluslararası enformasyon yönetimlerini desteklemek için sağlam bir stratejiye ve yüksek performanslı bir BT altyapısına ihtiyacı vardır. Bu, dilden ve konumdan bağımsız bir şekilde global olarak sunulabilecek ECM ve BPM hizmetleri için (Doxis4 tarafından sunulanlar gibi) Unicode-uyumlu, ölçeklenebilir ve çoklu organizasyon kapasitesi olan mimariler gerektirir. Bu, şirketler için önemli bir başarı faktörüdür.

Doxis4, 195 BM ülkesinin 137'inde konuşulan 12 resmi dilde mevcuttur. Bu, dünya genelinde faaliyette bulunan şirketlerin çalışanlarına kendi dillerinde eksiksiz bir Doxis4 iECM süit´i (kullanıcı arayüzleri ve meta veri) sağlayabileceği anlamına gelmektedir.

SER Group, 22 uluslararası yerde ilgili ülkelerde kendi bayileriyle ve birçok ülkede uluslararası olan bir ortak ağı ile temsil edilmektedir. Bir şehir seçerek bu şehirde bulunan SER şubesi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.