www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Doxis4 hastaneler ve hastane holdingleri

Hastaneler şu anda maliyetleri düşürme, üretkenliği arttırma ve ana amaçları olan hastalarla ilgilenmeyi ihmal etmeden karlarını arttırma gibi zorluklarla karşı karşıya. Bu zorluklar, iletişimden genel idare ve yönetime, hasta bakımından satın alma ve insan kaynaklarından finansa, muhasebeye ve kontrole kadar çeşitli farklı alanları etkilemektedir. Çeşitli medya ve biçimlerde hiç bitmeyen enformasyon akışı (genelde belgeler) bu zorluğu üstesinden gelmesi daha güç hale getirmektedir. Ancak çoğu hastane ve klinik bu alanda başarısız olmaya eğilimlidir çünkü Doxis4 gibi hasta genelinde, entegre bir kurumsal içerik yönetim sistemi kullanmamaktadır. Bu sistem, hastanenin tüm hasta, ticari ve idari bilgilerini dijital biçimde toplamasını, denetime uygun bir şekilde saklamasını, yapılandırılmış bir şekilde yönetmesini ve kullanılabilir hale getirmesini sağlarken aynı zamanda ilgili veri koruma hükümlerini de dikkate alır.

Landschaftsverband Westfalen-Lippe

LWL, bölümler arası bir şekilde SER tarafından sunulan entegre edilmiş ECM'ye güvenmektedir. Elektronik dosyalar, arşivleme, fatura kontrolü ve KTQ el kitabı kullanılmaktadır.

devamını oku »
Dürr Dental AG

Dürr Dental AG, sevk irsaliyelerinin ve gelen faturaların işlenmesini otomatik hale getirdi ve Doxis4 çözümünü lider IFS-ERP sistemi ile entegre etti.

devamını oku »
Ärztliche Verrechnungsstelle Büdingen

Ärztliche Verrechnungsstelle Büdingen'de Doxis4 iECM-Suite'dan arşiv, DMS, e-dosyalar, posta kutuları, iş akışı, Capture ve SmartOfficePlus uygulamaları kullanılmaktadır.

devamını oku »

Tüm bilgilerin yaklaşık yüzde 80'i belgeler, epostalar, medikal görüntüler ve videolar gibi yapılandırılmamış verilerden oluşur. Büyük yapılandırılmamış veri hacimleri her zaman kurumsal içerik yönetiminin genel uygulama alanı olagelmiştir. Bunun için daha uygun başka bir teknoloji yoktur.

 

Doxis4 hastane çözümü şablonu

 • çalışma zamanından, yerden, kağıttan ve son olarak da paradan tasarruf sağlar
 • tüm ilgili bilgilere erişim sağlar
 • daha hızlı bilgi sağlamanıza imkan verir
 • tüm belge esaslı süreçlerin üretimini hızlandırır
 • eDosya 'daki yapılandırılmamış verileri bir araya toplar (belgeler, görüntüler, videolar)
 • belgelerin dijital olarak düzenlenmesine imkan verir
 • denetime uygun bir şekilde korunması gereken tüm belgeleri ve kayıtları arşivler
 • veri arşivleme üzerinden diğer yazılım sistemlerinin veri tabanlarını hafifletir

Kağıtsız bir hastane istiyorsanız, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı yerine getirebilecek, hastane organizasyonunuza kolayca uyarlanabilecek ve mevcut yazılım alt yapınıza kusursuz bir şekilde entegre edilebilecek Doxis4 gibi bir ECM teknolojisine ihtiyacınız vardır. Doxis4 gibi mükemmel bir modern kurumsal içerik yönetimi sistemi tüm ECM yazılım hizmetlerinin aşağıdakilere sahip olmasını sağlar:

 • kliniğin bugün ve gelecekte ihtiyaç duyacağı şekilde kullanılabilir (tek bir kaynaktan)
 • sürekli gelişim üzerine kurulmuştur
 • tamamen entegredir(kapsamlı meta veri, veri tabanı, vs.)
 • bir teknolojik mimari üzerine kurulmuştur(SOA)
 • ölçeklenebilir ve genişletilebilir - aynı zamanda çapraz klinik ECM uygulaması için de (genişletilebilirlik)
 • başka yazılım sistemlerine entegre edilebilir

137 ülke için 12 dil

Entegre kurumsal içerik yönetimi süit´i Doxis4, 137 ülkeyi kapsayan aşağıdaki dillerde kullanılabilir:

İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Lehçe, Rusça, Türkçe, Çince, Macarca ve Arapça.

Diller arasında çalışma alanlarını bağlamak

Global anlamda rekabetçi şirketlerin, uluslararası enformasyon yönetimlerini desteklemek için sağlam bir stratejiye ve yüksek performanslı bir BT altyapısına ihtiyacı vardır. Bu, dilden ve konumdan bağımsız bir şekilde global olarak sunulabilecek ECM ve BPM hizmetleri için (Doxis4 tarafından sunulanlar gibi) Unicode-uyumlu, ölçeklenebilir ve çoklu organizasyon kapasitesi olan mimariler gerektirir. Bu, şirketler için önemli bir başarı faktörüdür.

Doxis4, 195 BM ülkesinin 137'inde konuşulan 12 resmi dilde mevcuttur. Bu, dünya genelinde faaliyette bulunan şirketlerin çalışanlarına kendi dillerinde eksiksiz bir Doxis4 iECM süit´i (kullanıcı arayüzleri ve meta veri) sağlayabileceği anlamına gelmektedir.

SER Group, 22 uluslararası yerde ilgili ülkelerde kendi bayileriyle ve birçok ülkede uluslararası olan bir ortak ağı ile temsil edilmektedir. Bir şehir seçerek bu şehirde bulunan SER şubesi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.