www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

SER, ECM üreticileri arasında bir „Strong Performer“'dir

SER, Forrester Waves™ ECM – Transactional Content Services ve ECM – Business Content Services içerisinde bir "Strong Performer"'dir

SER, uluslararası tanınmış ECM-Waves içerisinde Almanca dilinde tek ECM üreticisi olarak temsil edilmektedir. Doxis4 iECM-Suite her iki Forrester Waves™ içerisinde ölçeklenebilir, uyum kabiliyeti ve işlerliği kriterlerinde mümkün olan en yüksek puan sayısını elde etmiştir.

Enterprise Content Management için Forrester Waves™ dünya çapında ECM piyasasında en önemli sunucular ve sistemler hakkında genel bir bakış sunar. Her iki Waves'de esaslı ECM işlevliği ve servisi yanısıra kullanıcı kabulü, stratejisi ve piyasada bulunması dikkate alınır.

 

ECM için SER ve Forrester Waves™ hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz
  • Doxis4 tek tip bir teknoloji platformunda içerik, iş akışı ve yönetim durumu için yüksek performanslı servisler sunar.
  • Proje ekipleri için dosya paylaşımı ve işbirliği için güvenilir fonksiyonlar
  • Ölçeklenebilir, uyum kabiliyeti ve işlerliği kriterlerinde mümkün olan en yüksek puan sayısını
  • SER Avrupa'da çok güçlü, artan global var oluşu ile

Morad Rhlid

“Doxis4 iECM-Suite'imiz teknolojik ve de kullanım olarak dünya çapında lider ECM kullanımlarından sayıldığından her iki Forrester Waves™ ve ECM için Gartner Magic Quadrant'taki listenin bizim seviyemizi tasdiklediğinden eminim.”

Morad Rhlid, SER Solutions International GmbH Yöneticisi

The featured Doxis4 software

Focusing on the digital workplace, the well-engineered Doxis4 software architecture, which enables the management and synchronisation of the most diverse users, documents and business processes on cutting-edge user interfaces (Windows, web, mobile), was almost entirely developed by SER in Germany (Made in Germany).