www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

ECM Yazılımı değerlendirme portalı: Müşterilerimiz neler söylüyor

Bilişim ve şirket uzmanları ECM sunucularını değerlendiriyor ve tecrübelerini Gartner Peer Insights™ üzerinden paylaşıyorlar. Müşterilerimiz Doxis4 iECM ve bize 5 yıldız üzerinden 4,4 verdiler! Memnun müşteriler ve % 90'lik bir tavsiye bunu tasdiklemektedir!

Burada detaylı ECM karşılaştırmasını bulabilirsiniz »

Gartner Peer Insights™ hakkında

Tanınmış IT danışman ve piyasa araştırma kurumu Gartner™ IT sorumlularını ve şirket uzmanlarını doğru yazılımın seçiminde desteklemektedir. Peer Insights™ değerlendirme platformu üreticiler hakkında bağımsız, onaylanmış değerlendirmeleri, çözümün uygulanmasını ve işlevselliğini sağlar. Yetkili elden tecrübeler ve diğer şirketlerin „Lessons learned“ size doğru kararı bulmanızda yardımcı olur. Doğrudan karşılaştırmada kullanıcılar kişisel farklı sunucuları mukayese edebilir ve böylece onlar için en önemli kriterleri inceleyebilirler. Gartner Peer Insights™ 160'dan fazla piyasada 26.000'den daha fazla denetlenmiş test raporlarını içermektedir.


SER
ile Kurumsal İçerik Yönetimi!

Dünya çapında ilk 5 arasında

SER „software-only” ECM üreticileri dünya¬çapında** ilk 5 arasında ve aynı zamanda Avrupa'nın en büyük bağımsız ECM yazılım* ¬üreticilerindendir. Ürünler ve Çözümler »

Gartner ve Forrester

SER, „MQ for CSP” Gartner'de "Vizyoner" olarak ve "Forrester Waves™ for ECM"'de tek Alman üreticisidir.
Daha fazla bilgi edinmek için »

06.09.2017

Disclaimer:
Gartner Peer Insights™ reviews constitute the subjective opinions of individual end-users based on their own experiences, and do not represent the views of Gartner or its affiliates.