www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

SER Visyoner olarak yerini aldı – MQ for CSP 2017

Magic Quadrant, herhangi bir piyasa analizi değildir: Dünya çapında tanınmış IT analist ve danışmanlık şirketi Gartner, İçerik Hizmet Platformları için az önce en iyi üreticileri ödüllendirdi.  SER, İçerik Hizmet Platformları için yeni Magic Quadrant'ta Visyoner olarak yerini aldı . Bu gösteriyor ki: SER'in yazılımı geleceğe odaklıdır ve dünya standardındadır.

İçerik Hizmetleri Platformları için Magic Quadrant

İçerik Hizmetleri Platformları için yeni Magic Quadrant şu ana kadar ECM ve EFSS (şirket dosya senkronizesi ve paylaşımı) için ayrı olan MQ'ları birleştiriyor.

Giderek artan şekilde şirketler çapraz İçerik Hizmet çözümleri, Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM), Collaboration (işbirliği) ve EFSS (şirket dosya senkronizesi ve paylaşımı) talep ediyorlar. SER'in Doxis4'ü Gartner'in İçerik Hizmet Teknolojileri state-of-the-art beklentilerini yerine getirmektedir. ECM ve EFSS için şu ana kadar piyasada tanınan, ayrı ayrı teknoloji platformları ile karşılaştırıldığında, birleşik bir meta veri yönetimi ile bütüncül yaklaşım SER'in benzersiz özelliğidir.

Gartner'in Magic Quadrant'ı çok iyi tanınan, görsel piyasa analiz enstrümanıdır. MQ'lar, sunucu aramalarını özellikle başarılı yazılım çözümlerine sınırlamak için geiştirilir. Herşeyden önce holdingler ve uluslararası etkin büyük ve orta ölçekli şirketler MQ'da listelenen şirketlere dayanarak ECM ön seçimini buluyorlar.

Müşterilerimiz neler söylüyorPfeil

SER ve Gartner MQ hakkında daha detaylı bilgiler basın
  • ECM, BPM ve işbirliğinden bir teknoloji platformunda bütüncül yaklaşım
  • verimliliği, birçok müşteri tarafından birbirlerinin dosyalarını görmeden kullanabilirliği ve çok dilliliği dünya çapında kullanım için Doxis4 önceden belirler
  • Basit kullanıcı arabirimleri ve standart yazılımın hızlı uygulanması

Mükemmel Software Doxis4

Farklı kullanıcıların, dokümanların yönetimi ve senkronizasyonu iş süreçleri en modern kullanıcı yüzeyinde (Windows, Web, Mobil) mümkün kılan „Digital Workplace“'e odaklı geliştirilmiş Doxis4 Software mimarisi hemen hemen tamamen SER tarafındanAlmanya'da geliştirilmiştir (Made in Germany).

The Gartner Magic Quadrant for Content Services Platforms 2017: Karen A. Hobert, Michael Woodbridge, Joe Mariano, Gavin Tay, 5 October 2017

MQ zum Download bei Gartner Login or payment required

Disclaimer:
Gartner does not endorse any vendor, product or service depicted in its research publications, and does not advise technology users to select only those vendors with the highest ratings or other designation. Gartner research publications consist of the opinions of Gartner's research organization and should not be construed as statements of fact. Gartner disclaims all warranties, expressed or implied, with respect to this research, including any warranties of merchantability or fitness for a particular purpose.