www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Doxis4 12 resmi dilde sunuluyor

İş dünyaları arasında diller arası bağlantı

(31.03.2015 - Bonn) Doxis4 artık 135 ülke için 12 resmi dilde sunuluyor. Uluslararası çapta faaliyet gösteren şirketler, çalışanlarına artık entegre edilmiş Enterprise Content Management-Suite Doxis4'ü kendi resmi dillerinde de kullanıma sunabilir. Doxis4, unicode uyumlu olmanın yanı sıra ülkeler ve diller arası bir şekilde de şirketlerin iş dünyalarını bir araya getirmektedir.


Doxis4 iECM ile Avrupa ve dünya genelinde temsil edilen şirketler, coğrafi açıdan dağılmış ekiplerle, güncel olarak bulundukları yerden bağımsız olarak bilgilere ve iş süreçlerine erişebilirler. Doxis4, güvenli ve istikrarlı, yerel ve dünya çapında kullanılabilen bir ECM altyapısının erişebilirliğini sağlar. Bundan böyle Doxis4 iECM-Suite, toplam 195 ülkeden 135'ini kapsayan (sadece BM'ye üye ülkeler sayılmıştır) uluslararası devletler topluluğundan aşağıdaki 12 resmi dilde sunulmaktadır: Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Lehçe, Rusça, Türkçe, Çince, Farsça ve Arapça.

Yeşil işaretlenmiş olan ülkelerde Doxis4 tarafından desteklenen 12 resmi dilden biri kullanılmaktadır.

Basın yetkilisi

Basın sorularınız için, bize e-posta veya telefon yoluyla ulaşa bilirsiniz.

SER Solutions Deutschland GmbH
Halkla İlişkiler
Joseph-Schumpeter-Allee 19
D-53227 Bonn
www.ser.de
presse@ser.de

iletişim partneri

Bayan Bärbel Heuser-Roth
e-mail: baerbel.heuser-roth@ser.de
Telefon: +49 (0) 228 90896 220

SER Group Hakkında

SER, tüm bilgi lojistiği konularında komple Enterprise Content yönetim çözümleri sunan Avrupa'nın en büyük yazılım üreticisidir*. SER, kendisine ait olan 22 uluslararası lokasyonda 15 kuruluşta 550'in üzerinde çalışanla müşterilerine yerinde kişisel danışmanlık, uygulama ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra deneyimli ortaklardan oluşan bir ağı mevcuttur. Dünya genelinde 1 milyon'in üzerinde kullanıcı ile yarısı DAX-30 şirketi olmak üzere 2.000'den fazla referans, SER'in müşterileri arasında yer almaktadır.

SER, {ser::jahre_sde}} yıldır her sektörde yer alan şirketler için "Made in Germany" yazılımlar geliştirmektedir. Komple servis odaklı Doxis4 iECM-Suite, teknoloji bakımından bir kilometre taşıdır ve her türlü ECM senaryosu için esnek imkanlar sunmaktadır. Sunulan çözümler arasında elektronik arşivleme ve doküman yönetimi, elektronik dosyalar ve iş akışı, otomatik gelen posta işlemleri ve e-posta arşivleme yer almaktadır.

* Güncel olarak yayınlanan bilançolara göre SER; ciro, brüt kazanç, faaliyet geliri ve çalışan sayısı bakımından Avrupalı ECM üreticileri arasında 1. sırada yer almaktadır.