www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Rusya'da düzenlenen "BPM Day" konferansına başarılı katılım

SER Moskova'da

(15.04.2015 - Bonn / Moskau) SER Group, 15 Nisan 2015 tarihinde Moskova'da düzenlenen "BPM Day"e katıldı. SER, komple yeni geliştirilmiş olan SER Doxis4 BPM yazılımını Rusya'nın IT piyasasına ilk defa Business Process Management konulu sektör konferansında tanıttı.


BPM Day'in organizatörü, Rusya'da iş otomasyonu alamında tanınan TAdviser ajansı, Rusya BPM piyasasının en önemli büyük hacim ve anahtar tedarikçilerini Moskova'da bir araya getirdi. "BPM uygulaması ne zaman gereklidir ve ne zaman gerekli değildir?" veya "BPM piyasası gelişmeye nasıl devam edecek?" gibi sorular ele alındı.

SER Group, odak noktası olan "BPM'nin ECM sistemleriyle entegrasyonu" konusuna uygun olarak Moskova'da tamamıyla yeni geliştirilmiş olan, hibrit Business Process Management çözümünü tanıttı. ECM ve BPM şimdiye dek bir uygulama, ara yazılım veya portal kademesinde zahmetli bir şekilde entegre edilmesi gereken ayrı yazılım sistemleri oluşturmaktaydı ve Doxis4 BPM bunları bir araya getirmektedir. Yeni Doxis4 BPM, ECM & BPM bağlamındaki tüm bilgi nesnelerini ve servisleri, homojen ve aynı zamanda servis odaklı bir platformda (SOA) yönetir. Bu platform, elektronik arşivleme, DMS, Records Management, Collaboration ve yeni Task ve Process Management ile Content Repository'nin temelini oluşturmaktadır. Tüm çözümler birbiri ile kombine edilebilir ve bunun yanı sıra tek tek, birbirinden bağımsız olarak kullanılabilir.

TAdviser (Technologies + Adviser), kendi haber portalına sahip olan Rus bir analiz ajansıdır. Ajans, uzun yıllardır Rusya'da ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nda en önemli sağlayıcılar, sistemler ve hizmetler ile ilgili bilgiler ve 37 sektörden Rus şirketlerin IT projeleri ile ilgili bilgiler içeren benzersiz bir IT veri tabanı oluşturmaktadır. TAdviser'ın şimdiden 310.000 kullanıcısı bulunmaktadır ve istikrarlı bir şekilde altı ayda yüzde 26 büyümektedir. Kullanıcılar çoğunlukla Rus IT piyasası ile ilgili olarak bağımsız bir kaynaktan eksiksiz ve objektif bilgilere sahip olmak isteyen şirket müşterilerinden oluşmaktadır.

Basın yetkilisi

Basın sorularınız için, bize e-posta veya telefon yoluyla ulaşa bilirsiniz.

SERgroup Holding International GmbH
Halkla İlişkiler
Kurfürstendamm 21
D-10719 Berlin
www.ser-solutions.com
press@ser-solutions.com

iletişim partneri

Bayan Bärbel Heuser-Roth
e-mail: baerbel.heuser-roth@ser.de
Telefon: +49 (0) 228 90896 220

SER Group Hakkında

SER, tüm bilgi lojistiği konularında komple Enterprise Content yönetim çözümleri sunan Avrupa'nın en büyük yazılım üreticisidir*. SER, kendisine ait olan 22 uluslararası lokasyonda 15 kuruluşta 550'in üzerinde çalışanla müşterilerine yerinde kişisel danışmanlık, uygulama ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra deneyimli ortaklardan oluşan bir ağı mevcuttur. Dünya genelinde 1 milyon'in üzerinde kullanıcı ile yarısı DAX-30 şirketi olmak üzere 2.000'den fazla referans, SER'in müşterileri arasında yer almaktadır.

SER, {ser::jahre_sde}} yıldır her sektörde yer alan şirketler için "Made in Germany" yazılımlar geliştirmektedir. Komple servis odaklı Doxis4 iECM-Suite, teknoloji bakımından bir kilometre taşıdır ve her türlü ECM senaryosu için esnek imkanlar sunmaktadır. Sunulan çözümler arasında elektronik arşivleme ve doküman yönetimi, elektronik dosyalar ve iş akışı, otomatik gelen posta işlemleri ve e-posta arşivleme yer almaktadır.

* Güncel olarak yayınlanan bilançolara göre SER; ciro, brüt kazanç, faaliyet geliri ve çalışan sayısı bakımından Avrupalı ECM üreticileri arasında 1. sırada yer almaktadır.