www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

SER, Gold Partner olarak Moskova'daki DOCFLOW 2015'e katıldı

SER Group Rusya'da

(22.04.2015 - Bonn / Moskau) SER Group, 19 Mayıs'ta Enterprise Content Management çözümlerini Moskova'daki DOCFLOW 2015'te tanıtacak. SER, sektörde önemli bir etkinlik olan elektronik belge ve bilgi yönetimi fuarı & konferansına Gold Partner olarak katıldı. Konferans, Moskova'da Radisson Slavyanskaya Hotel & Business Center'da yapıldı.


SER Group'ta şirket yönetimi sözcüsü Kurt-Werner Sikora, "DOCFLOW 2015 fuarına katılımımız, "SER 2020" gündemimiz çerçevesinde şirketimiz için diğer bir önemli adımdır" dedi. "Uluslararasılaşma stratejimiz içerisinde Rus piyasası önemli bir rol oynuyor. Nisan'da gerçekleştirilen BPM Day'den sonra bu, Moskova'da Doxis4 yazılımımızı tanıttığımız ikinci sektör etkinliği."

DOCFLOW, 1500'den fazla ziyaretçi, 700 çevrimiçi katılımcı ve 30'un üstünde fuarcı ile bilgi yönetimi ve elektronik iş akışları alanında Rusya'nın ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nun en büyük fuarı. DOCFLOW'da lider yazılım üreticileri en yeni teknolojilerini ve ürünlerini tanıtır. Fuarın yanı sıra ECM çözümleri (Enterprise Content Management), güncel piyasa eğilimleri Best Practice örnekleri alanında Rus ve uluslararası uzmanlar tarafından konuşmalar yapılır.

SER Group, fuar standı B5'te Doxis4 temelinde belgeleri düzenlemek ve iş süreçlerini tasarlamak için en yeni gelişmeleri tanıttı. ECM ve BPM için şimdiye dek ayrı olan çözümleri tek bir   teknolojik platformda bir araya getiren yeni Doxis4 Business Process Management ile "ECM meets BPM" konusu odak noktasıydı. Doxis4 iECM-Suite, komple Rusça sunulur ve Rus kullanıcıların ihtiyaçlarını  dikkate alır. Konferansın ziyaretçileri, SER standında Doxis4 ürünlerini tanıdı, deneyimli ECM uzmanları tarafından danışmanlık hizmeti ve başarılı projeler hakkında bilgi aldı. Fuarın web sitesini ziyaret edin: http://www.docflow.ru/2015/.

Basın yetkilisi

Basın sorularınız için, bize e-posta veya telefon yoluyla ulaşa bilirsiniz.

SERgroup Holding International GmbH
Halkla İlişkiler
Kurfürstendamm 21
D-10719 Berlin
www.ser-solutions.com
press@ser-solutions.com

iletişim partneri

Bayan Bärbel Heuser-Roth
e-mail: baerbel.heuser-roth@ser.de
Telefon: +49 (0) 228 90896 220

SER Group Hakkında

SER, tüm bilgi lojistiği konularında komple Enterprise Content yönetim çözümleri sunan Avrupa'nın en büyük yazılım üreticisidir*. SER, kendisine ait olan 22 uluslararası lokasyonda 15 kuruluşta 550'in üzerinde çalışanla müşterilerine yerinde kişisel danışmanlık, uygulama ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra deneyimli ortaklardan oluşan bir ağı mevcuttur. Dünya genelinde 1 milyon'in üzerinde kullanıcı ile yarısı DAX-30 şirketi olmak üzere 2.000'den fazla referans, SER'in müşterileri arasında yer almaktadır.

SER, {ser::jahre_sde}} yıldır her sektörde yer alan şirketler için "Made in Germany" yazılımlar geliştirmektedir. Komple servis odaklı Doxis4 iECM-Suite, teknoloji bakımından bir kilometre taşıdır ve her türlü ECM senaryosu için esnek imkanlar sunmaktadır. Sunulan çözümler arasında elektronik arşivleme ve doküman yönetimi, elektronik dosyalar ve iş akışı, otomatik gelen posta işlemleri ve e-posta arşivleme yer almaktadır.

* Güncel olarak yayınlanan bilançolara göre SER; ciro, brüt kazanç, faaliyet geliri ve çalışan sayısı bakımından Avrupalı ECM üreticileri arasında 1. sırada yer almaktadır.