www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

SER Group, Londra'da düzenlenen Gartner BPM Summit 2015'e katıldı

Adaptif BPM sistemleri odak noktasında

(31.03.2015 - Bonn / London) 18 ve 19 Mart tarihlerinde Londra'da "Gartner BPM Summit 2015" düzenlendi. Etkinlikte BPM uzmanları, IT alanında karar vericiler ve iş "mimarları" iş süreçlerinin kontrolüne yönelik yeni eğilimler ve teknolojiler konusunda bilgi alışverişinde bulundu. SER Group adına Dr. Gregor Joeris etkinliğe katıldı.


Etkinlik, eski ve saygın Westminister Abbey'nin hemen karşısında düzenlendi, ancak konferansta eskileri korumak yerine radikal bir dönüşüm konu alındı: Konferansın temelini "Big Change" (Büyük Değişim) ve "Digital Transformation" (Dijital Dönüşüm) ve bunların iş süreçleri üzerindeki etkileri oluşturdu. Buna göre teknolojik açıdan sadece esnek ve adaptif olan BPM sistemlerinin geleceğin taleplerini karşılamak için uygun olduğu vurgulandı. Başkalarının yanı sıra Gartner analistleri Nikos Drakos'un "Coordinating Nonroutine Work" başlıklı ve Janelle Hill'in "To the Point: From Transactions to Cases" başlıklı konuşmaları da bunun altını çizdi. Artık "Case Management" konusunun da geleneksel BPM'ye kıyasla önemli ve aynı değerde bir paya sahip olduğu da netleşti ki bu Gartner tarafından birkaç yıl önce yürütülen bir tahmindi.

SER'in Gartner BPM Summit 2015'e katılmasının nedeni komple yeni geliştirilmiş olan Business Process Management çözümü oldu ve bu çözümün prömiyerine de bir hafta sonra başkalarının yanı sıra Gartner Research yöneticisi Marc Kerremans katıldı. Dr. Gregor Joeris, Londra'da düzenlenen etkinliği, SER'in yeni Doxis4 BPM için Gartner analistleri ile birlikte olan ürün stratejisini açıklamak ve güncel eğilimlerle karşılaştırmak için değerlendirdi.

Gartner BPM Summit 2015 hakkında daha fazla bilgi alın: http://www.gartner.com/technology/summits/emea/business-process/

Basın yetkilisi

Basın sorularınız için, bize e-posta veya telefon yoluyla ulaşa bilirsiniz.

SERgroup Holding International GmbH
Halkla İlişkiler
Kurfürstendamm 21
D-10719 Berlin
www.ser-solutions.com
press@ser-solutions.com

iletişim partneri

Bayan Bärbel Heuser-Roth
e-mail: baerbel.heuser-roth@ser.de
Telefon: +49 (0) 228 90896 220

SER Group Hakkında

SER, tüm bilgi lojistiği konularında komple Enterprise Content yönetim çözümleri sunan Avrupa'nın en büyük yazılım üreticisidir*. SER, kendisine ait olan 22 uluslararası lokasyonda 15 kuruluşta 550'in üzerinde çalışanla müşterilerine yerinde kişisel danışmanlık, uygulama ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra deneyimli ortaklardan oluşan bir ağı mevcuttur. Dünya genelinde 1 milyon'in üzerinde kullanıcı ile yarısı DAX-30 şirketi olmak üzere 2.000'den fazla referans, SER'in müşterileri arasında yer almaktadır.

SER, {ser::jahre_sde}} yıldır her sektörde yer alan şirketler için "Made in Germany" yazılımlar geliştirmektedir. Komple servis odaklı Doxis4 iECM-Suite, teknoloji bakımından bir kilometre taşıdır ve her türlü ECM senaryosu için esnek imkanlar sunmaktadır. Sunulan çözümler arasında elektronik arşivleme ve doküman yönetimi, elektronik dosyalar ve iş akışı, otomatik gelen posta işlemleri ve e-posta arşivleme yer almaktadır.

* Güncel olarak yayınlanan bilançolara göre SER; ciro, brüt kazanç, faaliyet geliri ve çalışan sayısı bakımından Avrupalı ECM üreticileri arasında 1. sırada yer almaktadır.