www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

SER Solutions, Fransız Club Decision DSI'nin Platin Teknoloji Ortağı.

Dijitalleştirme alanında yenilikçi şirket

(24.02.2015 - Bonn) SER Solutions, Fransa'da Club Decision DSI'nin IT alanında karar vericileri tarafından Platin Teknoloji Ortağı 2015 olarak dijitalleştirme alanında yenilikçi şirket seçilmiştir. Club, üyelerine en iyi IT çözümlerini sunabilmek amacıyla IT tedarikçileri ile ortaklıklar kurmaktadır.


SER Solutions France'ın genel müdürü Didier Papion "SER Solutions'ın Fransa'da katı, hedef odaklı ve pragmatik bir seçim sürecinin ardından Club Decision DSI tarafından dijitalleştirme alanında yenilikçi şirket seçildiğini açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz" dedi. DSI tarafından çözümleri Club içerisinde düzenlenen IT karar vericilerinin taleplerini yerine getirebilen şirketler seçilmektedir. Club Decision DSI, 1.200'den fazla üye olan IT karar verici ile bu alanda en büyük ve en önemli Avrupa örgütüdür.

Didier Papion, Geschäftsführer der SER Solutions France SARL, bedankt sich bei den Mitgliedern des Club Décision DSI

SER Solutions France SARL'ın genel müdürü Didier Papion, Club Décision DSI'nin üyelerine teşekkür ediyor

SER Solutions, bu yıl platin teknoloji ortağı olarak Club Decision DSI tarafından düzenlenen etkinliklere düzenli olarak katılacaktır, örneğin 5 Şubat ve 22 Eylül tarihinde Les Rencontres de l’Innovation Technologique teknoloji buluşmasında, 26 Mart'ta DSI'nin CIO etkinliği Les Universités'te ve 18 Haziran'da DSI konsorsiyumunda. Didier Papion bu etkinliklerde sunumlar ve konferanslarda belgeleri dijitalleştirme ve belge merkezli süreçleri otomatik hale getirme konularına açıklık getirecektir. Ayrıca Club Decision DSI üyelerine etkinlikler çerçevesinde iş süreci optimizasyonu ve dijital bilgi alışverişi alanlarında sunulan SER çözümlerini tanıtacaktır.

DSI ile ilgili daha fazla bilgi almak için http://www.clubdecisiondsi.fr sayfasını ziyaret ediniz

yüklemeler

News als PDF

Basın yetkilisi

Basın sorularınız için, bize e-posta veya telefon yoluyla ulaşa bilirsiniz.

SER Solutions Deutschland GmbH
Halkla İlişkiler
Joseph-Schumpeter-Allee 19
D-53227 Bonn
www.ser.de
presse@ser.de

iletişim partneri

Bayan Bärbel Heuser-Roth
e-mail: baerbel.heuser-roth@ser.de
Telefon: +49 (0) 228 90896 220

SER Group Hakkında

SER, tüm bilgi lojistiği konularında komple Enterprise Content yönetim çözümleri sunan Avrupa'nın en büyük yazılım üreticisidir*. SER, kendisine ait olan 22 uluslararası lokasyonda 15 kuruluşta 550'in üzerinde çalışanla müşterilerine yerinde kişisel danışmanlık, uygulama ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra deneyimli ortaklardan oluşan bir ağı mevcuttur. Dünya genelinde 1 milyon'in üzerinde kullanıcı ile yarısı DAX-30 şirketi olmak üzere 2.000'den fazla referans, SER'in müşterileri arasında yer almaktadır.

SER, {ser::jahre_sde}} yıldır her sektörde yer alan şirketler için "Made in Germany" yazılımlar geliştirmektedir. Komple servis odaklı Doxis4 iECM-Suite, teknoloji bakımından bir kilometre taşıdır ve her türlü ECM senaryosu için esnek imkanlar sunmaktadır. Sunulan çözümler arasında elektronik arşivleme ve doküman yönetimi, elektronik dosyalar ve iş akışı, otomatik gelen posta işlemleri ve e-posta arşivleme yer almaktadır.

* Güncel olarak yayınlanan bilançolara göre SER; ciro, brüt kazanç, faaliyet geliri ve çalışan sayısı bakımından Avrupalı ECM üreticileri arasında 1. sırada yer almaktadır.