www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

SER'de kariyer fırsatları sunulur

SER'de misyonunuzu bulabilirsiniz. Kendini işine adayan ve motivasyonlu çalışanlara, kendi yollarında ilerleme fırsatı sunuyoruz. Motivasyonu yol gösteren yönetimde, heyecanlı projelerde ve mesleki zorluklarda bulabilirsiniz. Burada fikir üretmenin, angajmanın ve inisiyatifin eğlenceli olduğu dostane ve samimi bir şirket yapısı ile karşılaşacaksınız. Sizin için takım ruhu en az teknik kadar önemliyse, bu yola kolay ve hızlı bir şekilde bizde koyulabilirsiniz.

Uluslararası çapta gelişmekte olan bir yazılım yüksek teknoloji şirketi olarak başarılı ve kendini işine adayan çalışanlara mükemmel gelişme ve kariyer perspektifleri sunuyoruz. Eğer yaşadığınız mekanı da değiştirmek istiyorsanız, SER Grubu, size birçok ulusal ve uluslararası imkanlar sunar.

SER'i tanıyın

 • düz hiyerarşiler
 • esnek çalışma zamanları
 • iletişim odaklı çalışma ortamı
 • modern çalışma yeri
 • cazip ve performansla doğru orantılı ücretler
 • iyi ve yapıcı iş ortamı

SER'i tanıyın

 • Biz

  Bünyemizde 550 çalışan bulunmaktadır ve Avrupa çapında 2.000 proje gerçekleştirmekteyiz. Bir arada SER'i bugün olduğu şirket haline getirdik: Enterprise Content Management (ECM)* için Avrupa'nın en büyük yazılım üreticisi. Çalışanlarımız, bugünden geleceğin ofis dünyasını daha kolay, daha verimli ve daha başarılı olacak şekilde tasarlamaktadır. Bugünden 1 milyon'den fazla insan, her gün SER tarafından sunulan çözümlerle çalışmaktadır.

  * Güncel olarak yayınlanan bilançolara göre SER; ciro, brüt kazanç, faaliyet geliri ve çalışan sayısı bakımından Avrupalı ECM üreticileri arasında 1. sırada yer almaktadır.

 • Becerilerimiz

  Üstün ECM teknolojisi Doxis4, kanıtlanmış uzmanlık ve çalşanlarımız tarafından sunulan mükemmel hizmetin benzersiz kombinasyonu sayesinde SER piyasada lider bir konuma gelmeyi başarmıştır. Doxis4, verimlilik 2.0 anlamına gelir. Müşterilerimize şu şekilde daha fazla yarar sağlıyoruz: tek tip dosya yapıları, optimize edilmiş bilgi süreçleri, en üst düzeyde bilgi şeffaflığı ve en yüksek bilgi kalitesi ile.

 • Bizi burada bulabilirsiniz

  Müşterilerine yakın olan bir yazılım şirketi olarak Almanya'da 10 yerde ve Avrupa'da toplam 22 yerde temsil edilmekteyiz. Berlin, Dresden, Hamburg ve Münster'den Bonn, Frankfurt, Stuttgart ve Münih'e olmak üzere SER'i Almanya'nın neredeyse tüm büyük şehirlerinde merkezi ve cazip yerlerde bulabilirsiniz.

SER’i tanıyın

Bizler size kolaylık sağlamaktayız –SER Organizasyonlarının yanı sıra okul ve üniversite alanlarında birbirimizi kişisel olarak tanımaktayız.

Doğru meslek ve doğru şirket hakkında karar için hissiyat da önem taşımaktadır. Bu nedenle, öğrencilere ve yükseköğrenim gören öğrencilere girişimimizi tanıtmak için düzenli olarak öğrenci ve yüksekokul öğrenci buluşmaları kampanyaları düzenlemekteyiz.

Sizler eğitiminizde veya mesleğinize başlangıçta bizden neler bekleyeceğinizi bilmek mi istiyorsunuz? İnsan Kaynakları Müdürümüz Carolin Grätz veya Eğitim Müdürümüz Raimund Schliefer ile konuşmanızda SER girişimine biraz da olsa aşina olma şansınız olacaktır. Bu imkânları ayrıca bize başvurmak için de kullanabilirsiniz. Başvuru dosyasını beraberinize getirmeniz yeterli olacaktır.

Gelecek terminler:

 • 11.03.2015 okul öğrencileri için - Ausbildungsbörse "Berufsstart 2015/2016" (Beethovenhalle Bonn)
 • 25.04.2015 mezunlar için - women & work (World Conference Center Bonn)
 • 20.05.2015 üniversite öğrencileri için - Firma İletişim Günü Hochschule RheinMain (Wiesbaden)

SER girişimi

 • Diğer destek programlarının yanı sıra Almanya Bursu, Mesleki Pratik süreci ve kişisel eğitim ile kalifiye meslek elemanı devamının sağlanması için
 • Hayır amaçları için sunulan imkânlar, örneğin Bonn Destek Çevresi, MOMO Çocuk Bakımevi, DKMS, ident.africa uvm. ve diğerleri gibi iyi amaçlar için.
 • Spor için, örn. 1. BC Beuel, Treis-Karden Kürek Kulübü

Sosyal sorumluluk

Sosyal sorumluluk (Corporate Social Responsibility) ve toplumsal sorumluluğun gözetilmesi, SER Group yüksek önem arz etmektedir. Özellikle yeni neslin yetişmesinin teşviki, sosyal faaliyetlerin odak noktasını oluşturur. SER, ticaret ve iş dergisi "Genç Kariyerler İş Dergisi"ne SER "Başarılı Şirket" sertifikası verdi. "Kariyer" markası çalışma dünyasında yeni bir etik anlayışını temsil eden ve mezunlara şans veren şirketleri ifade etmektedir. SER, Mesleki pratik safhasında bulunan çalışanlarıyla birlikte toplumsal ilişkilerin kurallarına uymaktadır.

Yükseköğrenimin teşviki, SER’in yanı sıra sosyal sorumlulukların yerine getirilmesi maksadıyla bilişim teknolojisi alanında mesleki yetersizlikleri gidermek için netice sağlayan bir adımdır. SER, bunlara ilaveten Wiesbaden RheinMain Yüksekokulu, Bonn-Rhein-Sieg Yüksekokulu, Berlin Teknik Yüksek Lisesi ve Ekonomi Yüksekokulu ve ayrıca Wildau Teknik Yüksekokulu (FH) ile işbirliğini sürdürmektedir. Öğrenciler farklı teşvik programlarında mesleki pratiğe bakış açısı edinmekte ve bursla desteklenmektedir.

SER Group'un sosyal sorumluluğu hakkında daha fazla bilgi alın