www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

SER Group yönetimi

SER Group'un en büyük artılarından biri sürdürülebilir, büyümüş olan yapılardır. Şirket 30 yıldır özgüvenini ve bağımsızlığını korumaktadır. SER Group'un stratejik idaresi yönetici ortakların, bireysel faal şirketlerin genel müdürleri ve bölgesel olarak yetkili olan şube müdürlerinin ellerindedir.

Yönetici ortaklar

SER Grubu, şirket sahipleri tarafından yönetilen orta ölçekli bir şirkettir. Tüm şirket hisseleri yüzde 100 yönetici ortakların elinde bulunmaktadır Kurt-Werner Sikora (şirket yönetimi sözcüsü), Oswald Freisberg, Hartmut Gailer ve Manfred Zerwas.

Girişimci bağımsızlığımız, kendi finanse ettiğimiz inovasyon gücü ve müşterilerimizle, çalışanlarımızla ve piyasa ortaklarımızla olan kişisel ilişkimiz, gelenek bakımından zengin bir ECM yazılımları sağlayıcısı ve ECM teknolojileri üreticisi olarak benlik kavramımızı şekillendirmektedir. Bu fırsatı değerlendirerek size kendimizi tanıtmak isteriz.

Yönetici ortaklar hakkında daha fazla bilgi alın

Genel müdürler

SER, sektöre özel görevlerin ve iş süreçlerinin bulunduğu alanlarda özel becerileri ve know-how'ı bir araya getirmiştir. SER Banking Software Solutions GmbH, der SER eGovernment Europe GmbH ve SER HealthCare Solutions GmbH ile birlikte dört SER satış kuruluşundan üçü, piyasalarının organizasyonel ve süreç tabanlı taleplerine odaklanmaktadır. Bireysel faal şirketlerin yönetimi, yetkili olan genel müdürlerin elindedir. Bu fırsatı değerlendirerek size kendimizi tanıtmak isteriz.

Genel müdürler hakkında daha fazla bilgi alın

Şube müdürleri

Şirketimizin başarılı olmasında önemli bir etmen, müşterilerimize olan yakınlığımızdır. SER, Almanya'da merkezi yerlerde bulunan 10 SER şubesi ile müşterilerine satış, danışmanlık, uygulama ve destek alanlarında yerinde sürekli erişilebilir bir şekilde hizmet sunmaktadır. Alman ECM sağlayıcıları arasında kendi merkezleri ile müşteriye bu kadar yakın olan başka bir sağlayıcı yoktur. Şube müdürleri, kendi şubelerinin başarısından sorumludur ve disiplin bakımından profesyonel servise başkanlık etmektedir. Bu fırsatı değerlendirerek size onları tanıtmak isteriz.