www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

SER kuruluşlarının genel müdürleri

Sven Behrendt,
SER eGovernment Europe GmbH Genel Müdürü

Sven Behrendt 2003 zusammen yılından beri SER eGovernment Europe GmbH şirketinin müdürleri olan Kurt-Werner Sikora ve Albert Baumberger le birlikte genel müdür olarak çalışmaktadır. Bu görevi kapsamında, 10 yıldan daha uzun bir süreden beri stratejik e-devlet projeleri (e-dosyalar, süreç işleme ve uzun süreli arşivler) ve e-devlet piyasasındaki ortaklıklar ile ilgilenmektedir. Ayrıca yıllardan beri Hamburg’da SER şube müdürü olarak oradaki Professional Service'ten sorumludur.

Johannes Breuers, Genel Müdür

Johannes Breuers, SER Solutions Deutschland GmbH ve SER Solutions International GmbH şirketlerinin genel müdürüdür. Kendisi CFO olarak finans, kontrol ve yurtiçi yıllık hesaplar ve müdür konumundaki ortaklar ile birlikte SER şirketler grubunun kapanış hesaplarından sorumludur.

Bay Breuers ilk olarak 2007 yılında SER’e girmeden önce bir bankacılık eğitiminden sonra üniversitede işletme ve iktisat eğitimi almış ve vergi danışmanlığı ve iktisadi denetçi sınavında başarılı olmuştur. 

Klaus Eulenbach, Genel Müdür

Klaus Eulenbach, SER Software Technology GmbH, Doxis4 Cloud & Storage Services GmbH ve S.E.R. Solutions Polska Sp. z o.o. firmalarının genel müdürüdür. Klaus Eulenbach, 25 yılı aşkın süredir SER Group'ta idari bir pozisyonda çalışmaktadır yazılım geliştirme ve kalite güvenceden sorumludur. Kendisi bu süre içerisinde müdür olarak dört SER yazılım ürün neslinin de geliştirilmesinden sorumlu olmuştur. Elektronik arşivlemenin başlangıç zamanlarından belge ve iş akışı yönetimine ve güncel Doxis4 iECM-Suite'e kadar olmak üzere SER'in geliştirdiği tüm yazılımlara büyük ölçüde katkıda bulunmuştur.

Klaus Eulenbach, Köln Meslek Yüksek Okulu'nda teknik bilgisayar mühendisliği okudu ve öğrenimini yüksek bilgisayar mühendisi olan tamamladı. SER'de kariyeri 1987 yılında yazılım geliştiricisi olarak başladı.

Philipp Gunzer,
SER Banking Software Solutions GmbH'da Genel Müdür

Philipp Gunzer, 2009 yılından beri Oswald Freisberg ile birlikte SER Banking Software Solutions GmbH'nın genel müdürüdür. Bunun yanı sıra Bonn ve Münih'te SER şube müdürü olarak bu şehirlerdeki Profesyonel Servis alanından sorumludur. Pozisyonunda proje işlerinden ve banka ortamında geliştirme işlemlerinden sorumludur.

Dr. Gregor Joeris, Genel Müdür

Dr. Gregor Joeris, SER Software Technology GmbH'nın genel müdürü olarak teknoloji & ürünleri bölümünden sorumludur. Üst ürün yöneticisi olarak 2001 yılından beri SER yazılımlarının teknolojik gelişmesinden sorumludur. 15 yılı aşkın süredir ECM ve BPM için yazılım mimarilerinin tasarımı ve geliştirilmesi üzerinde çalışmaktadır. Ürün yöneticisi olarak SER tarafından sunulan güncel Doxis4 ürün neslinin tasarımından ve gelişmesinden sorumlu liderdir.

Dr. Gregor Joeris, RWTH Aachen'da ağırlık noktaları veri tabanları ve Software & Information Systems Engineering olmak üzere bilgisayar mühendisliği okudu. 2000 yılında Bremen Üniversitesi'nde "Dağıtılmış ve dinamik süreçler için esnek ve adaptif iş akışı yönetimi" adlı ünvanını şeref derecesiyle aldı.

Torsten Weiler, Genel Müdür

Torsten Weiler, SER Solutions France SARL., SER Solutions International GmbH ve der Doxis4 Cloud & Storage Services GmbH firmalarının genel müdürüdür. Torsten Weiler, 20 yılı aşkın süredir SER'de idari bir pozisyonda çalışmaktadır ve birçok SER Storage (Depolama) çözümü neslinin geliştirilmesinden, üretiminden ve satışından sorumludur.

Kendisi uzun yıllardır geleceği güvence altında olan bellek sistemleri için üst ürün yöneticisi olarak Jukebox'lardan (müzik kutusu) ve Library'lerden (kitaplık) Doxis4 safeLock gibi sabit disk tabanlı çözümlere kadar olmak üzere SER bellek sistemlerinin gelişimini büyük ölçüde tasarlamıştır. Klaus Eulenbach ile birlikte Doxis4 Cloud & Storage Services firmasının devralınmasından ve değiştirilmesinden sorumluydu. Bu zamanda şirket verilerini ve belgelerini korumak amacıyla yeni Storage-Suite TriCSS geliştirilmiş ve ortaklar aracılığıyla pazarlama başarılı bir şekilde yürütülmüştür.

Torsten Weiler, 01.09.2014 tarihinden beri tek başına yetkili olarak iş emri düzenleme alanında tüm ticari ve organizasyonel süreçlerin ve tüm lisans yönetiminin sorumluluğunu üstlenmiştir.

Morad Rhlid

Morad Rhlid, İdari Müdür

Morad Rhlid, SER Group'un bir parçası olan SER Solutions International GmbH'nin iş geliştirmesinden sorumludur. SER'e katıldığı 2014 yılından bu yana, stratejik ve operasyonel işlerde yetkili bir temsilci olarak, Doxis4 iECM yazılım paketinin (Almanya, Avusturya ve İsviçre hariç) uluslararası açılımın başında yer almaktadır. Çalışmaları genellikle Avrupa, Rusya, Ortadoğu, Asya ve Güney Amerika'da yoğunlaşmaktadır. Aynı zamanda tamamı SER Solutions International GmbH'ye ait olan ulusal satış şirketlerinden de sorumludur.

Çok deneyimli bir satış profesyoneli olan Bay Rhlid ECM sektöründe 17 yıldır çalışmakta ve uluslararası satışlarda yüksek başarı göstermektedir. SER Group için uluslararası iş oluşturma ve Doxis4 markasının uluslararası bilinirliğini arttırmadan sorumludur. Uluslararası açılım stratejisinin bir parçası olarak, Doxis4 iECM yazılım paketinin tamamı, en önemli çözüm paketleri de dahil olmak üzere, 12 dilde mevcuttur.

Morad Rhlid profesyonel kariyeri içinde farklı evrelerden geçti. Örneğin uzun yıllar boyunca profesyonel hizmet alanında çalıştı, satışa yoğunlaşmadan önce de proje yönetimi ve mimari/sistem tasarımında uzmanlaştı. Bay Rhlid 2004 yılından bu yana, önceleri danışman ve sonrasında satış yöneticisi olarak dünya genelinde çalışmıştır. 2010 yılında, bir yazılım firmasının satış organizasyonun başındaydı ve sonra ortak satışlarının yönetimini devraldı. ECM ve BPM'nin teknik, satış, stratejik yönlerinde uzmanlaşmıştır.