www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

„Teknik zorluklardan ve manevi değerlerden oluşan sıra dışı kombinasyon! Federal Almanya Cumhuriyeti için Federal Arşiv neyse, Storck şirketi için de HistoryCenter odur: Küreselleşme çağında belgelenmiş gelenekler!”

Dirk Stentzel, İş Süreci Teknolojileri, AUGUST STORCK KG
August Storck KG
Şirket August Storck KG
Konu HistoryCenter: Gelecek nesiller için Storck tarihi, otomatik fatura işleme.
bölüm Şekerleme endüstrisi
Personel 5.000'in üzerinde
Merkez Berlin
Proje alanı Dünya çapında

Proje-özellikleri

Başlangıç durumu

AUGUST STORCK KG'nin HistoryCenter'ında, 100 yılı aşkın şirket tarihinin materyalleri ve ortamları depolanmıştır. Materyal türleri çok geniş bir kapsama sahiptir: fotoğraflar, fotoğraf albümleri ve fiyat listeleri gibi kağıt biçiminde orijinal belgelerden şeker kağıtları, torba folyoları ve etiketler gibi ambalajlama malzemeleri için desenlere ve çeşitli video ve ses taşıyıcısı biçimlerine. Bunlar Westfalen (Vestfalya) kökenli şirket için paha biçilemez bir manevi değer oluşturmaktadır. Bu değeri uzun yıllar boyunca korumak için fiziksel orijinal belgelerini saklama konusunda yeniden yapılandırma/optimizasyon (kayıt yeri, klima vs.) işlemlerinin yanı sıra dijitalleştirme de yapıldı. Gelecek için bir seçenek olarak dijital hale getirilen belgeleri daha büyük bir kullanıcı grubuna sunmaya ve bu şekilde Strock tarihini tecrübe edecek şekilde tasarlamaya önem verildi.

Şimdi üye ol +içerik +Content

  • Ayrıntılı Proje açıklaması
  • PDF yükleme seçenekleri
  • detaylı referans raporu indir

kayıt ol