www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

„Dünya çapında belge yönetimimiz için uygun bir çözüm aradık ve çözümü kapımızda bulduk: Ren Nehri'nin hemen karşı tarafında SER'de”

Martin Treder Global IT, DHL Express
DHL Express
Şirket DHL Express
Konu Dünya çapında belge arşivlemesi.
bölüm Lojistik
Personel 77.000
Gelir Yaklaşık 11,8 milyar Euro
Merkez Bonn
uyum Müşteri portalları, dahili DHL Express uygulamaları
Proje alanı Dünya çapında

Proje-özellikleri

Başlangıç durumu

DHL, özellikle dünya çapında kısa sürede erişmek için uzun zamandır elektronik belge arşivlemesi kullanmaktadır. Ancak mevcut olan eski arşiv, elektronik belgelere istikrarlı erişim sunmuyordu ve işlevsel bakımdan sadece kısıtlı olarak genişletilebiliyordu. Uzun süreli ve kısa süreli arşivleme için farklı çözümler mevcuttur. Bu nedenle DHL, 2010 yılında tek tip olan, şirket genelinde kullanılan bir DMS çözümünü uygulamaya almaya karar verdi. DHL, ayrıntılı bir analizin ardından dünya çapında en büyük ticari belge arşivlerinden birini oluşturmak için Hewlett-Packard ile ortaklığa girdi. Yazılım olarak SER'in Doxis4 iECM-Suite yazılımını kullanma kararı alındı. Hedefler arasında tüm yasal gerekliliklerin dünya çapında yerine getirilmesi (Compliance), birçok farklı belge türünün tek tip arabirimler üzerinden işlenmesi ile daha yüksek esneklik ve arşivlenmiş olan belgelere doğrudan erişim ile daha yüksek hız yer alıyordu.

Şimdi üye ol +içerik +Content

  • Ayrıntılı Proje açıklaması
  • PDF yükleme seçenekleri
  • detaylı referans raporu indir

kayıt ol