www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

„SER tarafından sunulan InvoiceMaster için iş emrinin verilmesinden çözümün verimli bir şekilde kullanımına kadar, planlandığı gibi beş ay geçti. Sistem o zamandan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve ERP sistemi ile entegrasyon, kesintisiz elektronik bir sürecin uygulanmasını sağlıyor.”

Ralf Durst, Dürr Dental IT yöneticisi
Dürr Dental AG
Şirket Dürr Dental AG
Konu Otomatik gelen fatura işlemleri ve arşivleme.
bölüm Tıbbi teknoloji
Personel Ana merkezde 400, dünya çapında 1.000
Gelir 200 milyon Euro'nun üstünde (2012)
Merkez Bietigheim-Bissingen
uyum Infor ERP/Haziran 2014'ten itibaren IFS Applications
Proje alanı Almanya

Proje-özellikleri

Başlangıç durumu

Tamamıyla kağıt tabanlı gelen faturaları işleme esnasında sürekli olarak gelen kağıt evraklar ve fatura verilerinin ERP sisteminde elektronik ek işlemlerin arasında ortam kesintisi olmasından kaynaklanan hatalar meydana geliyordu. ERP sisteminde manüel veri toplama süreci, hatalara eğilimliydi ve çok zaman alıyordu. Kağıt evraklarla fatura kontrolü, uzun sürüyordu ve şeffaf değildi. Otomatik Invoice Management ile amaç, alacaklı hesaplarında fatura toplama ve kontrol işlemlerini standart hale getirmek ve hızlandırmaktı.

Şimdi üye ol +içerik +Content

  • Ayrıntılı Proje açıklaması
  • PDF yükleme seçenekleri
  • detaylı referans raporu indir

kayıt ol