www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

„Kullanıcıların ve uzman bölümlerin, uygulamayı olumlu bir şekilde karşılaması, önemli ölçüde başka ECM projelerinin önünü açmıştır.”

Bodo Deutschmann, CIO / Eissmann IT Bölümü Yöneticisi
Eissmann Group Automotive
Şirket Eissmann Group Automotive
Konu Şirket genelinde ECM sistemi.
bölüm Otomobil endüstrisi
Personel 4.100
Gelir 315 milyon Euro (2013)
Merkez Bad Urach
uyum SAP
Proje alanı Dünya çapında

Proje-özellikleri

Başlangıç durumu

Gelenek ve yenilik, Suebyalı otomobil tedarikçisi Eissmann Group Automotive'in neredeyse 50 yıllık başarısının ana direğidir. Eissmannn-ECM stratejisi, şirketin tamamına verimli IT tabanlı çalışma imkanı sunma ve bu esnada iş süreçleri esnasında eksiksiz bilgileri ekonomiklik açısından kullanıma sunma temeline dayanmaktadır. Bunun için şirket, belirtilen hedefleri yerine getiren ve DMS ile arşivleme alanında bilgi sahibi olmanın yanı sıra tamamen entegre edilebilir bir ECM-Suite sunan bir ECM yazılımı üreticisi aradı. Şirket, simbiyotik açıdan birbiri üzerine dayanan bir bilgi yönetimi oluşturmak için SAP ve ECM'nin paralel olarak uygulamaya alınmasını istedi.

Şimdi üye ol +içerik +Content

  • Ayrıntılı Proje açıklaması
  • PDF yükleme seçenekleri
  • detaylı referans raporu indir

kayıt ol