www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

„İlk başlarda çalışanlar kağıt üzerinden işlemlere tutundu. Ancak elektronik kredi dosyasının beraberinde getirdiği avantajları kısa sürede fark ettiler.”

Gerhard Eller, LBS Rheinland- Pfalz Kredi Bölümü Grup Yöneticisi
LBS
Şirket LBS
Konu Arşiv, DMS ve e-dosyalar ile yapı tasarruf sözleşmelerinin yönetimi
bölüm Bausparkasse, A.ö.R.
Personel 300
Gelir Yapı tasarruf tutarı 14,2 milyar Euro (2013)
Merkez Mainz
uyum LBS Neu
Proje alanı Rheinland-Pfalz

Proje-özellikleri

Başlangıç durumu

Optik arşiv uygulamaya alınmadan önce postanın tamamı işleme bölümüne kağıt biçiminde geliyordu. Her gün 50 ile 100 arasında kağıt posta kutusu girişi oluyordu. Hiç kimse hangi yetkili kişinin hangi işlemi uyguladığını bilmiyordu. Geleneksel, kapsamlı klasörlerde kağıt evrakları arama işlemi zaman alıyordu ve zahmetliydi. Yetkili kişilerin gerçekten ihtiyaç duydukları, aradıkları belgelere ulaşması çok uzun sürüyordu. DMS/arşivi uygulamaya alarak hedef, revizyon bakımından güvenli bir dosya kaydı oluşturmak ve belgelerdeki tüm değişikliklerin takip edilebilirliğini iyileştirmekti. Bunun yanı sıra depolama sisteminin serbestçe seçilebilmesi de önem taşıyordu.

Şimdi üye ol +içerik +Content

  • Ayrıntılı Proje açıklaması
  • PDF yükleme seçenekleri
  • detaylı referans raporu indir

kayıt ol