www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Doğrudan üretici tarafından yetkin SERvis

SER, güvenilir bir ortaktır ve yazılım lisanlarından hizmetlere ve gelen yüklenici görevini üstlenmeye kadar olmak üzere proje gerçekleştirme işlemlerinin tümünü tek elden sunar. Karmaşık yazılım çözümlerinin başarılı bir şekilde uygulamaya alınması için kesin sorumluluklar ve sabit irtibat yetkilileri ön koşuldur. Kapsamlı hizmetler, Doxis4 çözümlerinin en iyi şekilde organizasyonunuza ve IT ortamınıza entegre edilmesini ve bunlar için uzun süreli danışmanlık sunulmasını sağlar.

SERvislere genel bakış

  • Almanya-Avusturya-İsviçre bölgesinde, her zaman müşteri yakınında olan en büyük ve yüksek performanslı Professional Service
  • Almanya'da üç eğitim merkezinde sunulan kapsamlı eğitim
  • 7x24 desteğe kadar farklı bakım paketleri & Bakım

SER çözümlerinizin etkinlik derecesini arttırın

Doxis4 iECM-Suite'un sunduğu imkanları sonuna kadar değerlendirin: Doxis4 yazılımı, belge yönetiminizi ve evrak bakımından yoğun iş süreçlerinizi optimize etmenizi sağlayan geniş bir fonksiyon çeşitliliği sunar. SERacademy, Doxis4 yazılımının kayda değer potansiyelinin en iyi şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Power-User'lara, yöneticilere ve geliştiricilere Bonn, Berlin, Stuttgart'da SERacademy'nin yetkin ve deneyimli eğitmenleri tarafından birinci sınıf eğitimler ve ek eğitimler sunulmaktadır.

SERacademy hakkında daha fazla bilgi alın

ECM projeleriniz için daha fazla PS

PS, SER'de Professional Service ve aynı zamanda PS gücü ve personel gücü anlamına gelir. Bu da özellikle Almanya-Avusturya-İsviçre bölgesinde 12 merkezde SER PS'nin bölgesel mevcudiyeti eklendiğinde, Almanya-Avusturya-İsviçre bölgesinde ECM sektöründe gerçek ve benzersiz satış özellikleridir. SER, 30 yıla dayanan ECM deneyimi ile elde ettiği know-how ile her şeyi tek elden sunar: organizasyonel ve teknolojik tasarım, uygulama ve geliştirme, destek ve bakım. PS, müşteri ile işbirliği yaparak Doxis4 ile EMC teknolojisinin en iyi şekilde uygulamaya alınmasını ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Bu şekilde elde edilen ekonomik etkiler ve etkili süreç optimizasyonları, belirleyici rekabet avantajlarıdır.

Professional Service hakkında daha fazla bilgi alın

SERviceDesk

SER'in bakıma yönelik uzun süreli garantisi, yatırım güvenliğini önemli ölçüde olumlu etkiler. SER çözümlerinin değişen piyasa taleplerine ve teknolojilere sürekli olarak uyarlanmasından doğrudan yararlanırsınız. SER, farklı bakım paketleri sunar: SER, iş günlerinde normal çalışma saatlerinde SERviceDesk desteği ile standart bakımın yanı sıra sistem yönetimi, sistem danışmanlığı ve 7x24 Premium bakım servisi gibi ek servisler sunar. Sistem yönetimi, başka hizmetlerin yanı sıra sisteminin proaktif bir şekilde denetlenmesini ve First-Level-Support sunarken, 7x24 Premium bakım servisi ile SER'de firma içi sertifikalara sahip olan çalışanlardan oluşan size özel bir destek ekibi yılın 365 günü sisteminizin bakımına yönelik kapsamlı hizmetler sunar.