www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Doxis4 Digital Workspace:
Your Return on Information

Doxis4 Digital Workspace daha bugünden geleceğin çalışma alanıdır. Tüm bilgiler sadece bir tık ötede: Doxis4’ü her yerde, her zaman istikrarlı, güvenli ve emin bir şekilde kullanabilirsiniz. Doxis4 Digital Workspace ile tüm bilgilerinizi, nerede olursanız yada hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın, kolayca kayıd edebilir toparlayabilir, yapılandırıp, arşivleyip, yeniden bulup dağıtabilirsiniz. Doxis4 tüm kullanıcıların aynı ağ içinde entegre olarak çalışmalarını sağlar.

Doxis4 Digital Workspace Bilgiye dayalı iş birliğini teşvik eder. Bilgiye dayalı işbirliğini teşvik eder. En kolay işlerinizden kurala bağlı işletme süreçlerinize kadar tüm organizasyonlarınızı rahatlıkla oluşturabilir, yürütebilir, yönetebilir, denetleyebilir, sisteminizle uyumlu hale getirip çalıştırabilirsiniz Böylece süreçlere daha fazla bilgi katılır. Böylece süreçlerde daha fazla bilgi katılır. Hız artar. Bilgileri kullanma ve işletme süreçlerindeki yol ve yöntemimiz izlenebilir ve şeffaftır (Yasalara ve kurallara Uygunluk). Böylece Doxis4 Digital Workspace size çağımızın en belirleyici bilgi geri dönüşümü rol parametresini sunuyor: Return on Information.

Doxis4 ekipler, departmanlar, işletmelerin tamamını ve ortaklara kadar  katma değer oluşumunu bir araya topluyor. Doxis4 Digital Workspace ülke sınırlarını aşarak iş dünyalarını ve farklı dilleri birbirine bağlıyor: İnsanlar, organizasyondaki birimleri ve coğrafi sınırları aşarak Doxis4 ile kendi dillerinde işbirliği yapıyorlar.

Doxis4 Digital Workspace Doxis4 Kurumsal İçerik Yönetim Paketi'nin her uygulamasını destekler. Kolayca hem kendi sisteminize hemde diğer uygulamalarınıza  entegre edebilirsiniz.  Teknik özellikleri açısından Gartner firmasına göre dünya çapında ECM standartına sahip en iyi yirmi yazılımdan biridir. Doxis4 iECM-Suite paketi, performansını 2.000'den fazla projede ve 1 milyondan fazla uygulamacı tarafından kullanımıyla kanıtlamıştır.

Doxis4 Digital Workspace ilhamını hızla değişmekte olan iş dünyasından almaktadır. İşletme modellerinin dijital dönüşümü ile dijital bilgi uzmanlığı kazanılması ve aşırı bilgi yükünün işlenmesi ve kullanılması gibi yeni zorlukların çözülmesine cevabımızdır.

devamını oku
Doxis4 Digital Workspace
 • Doxis4 Digital Workspace

  • işletme genelinde tüm bilgileri güvenli bir şekilde bir araya getirerek (“single source of truth”).
  • bilgi uzmanlığı oluşturur (“individual and corporate assets”).
  • ağ tabanlı süreçler, tedarik zincirleri ve projelerde bilgiye dayalı işbirliğini teşvik eder (“global knowledge networks”).

Doxis4 ECM teknolojisi

Doxis4 iECM-Suite'un modüler yapısı Capturing (Yakalama), arşivleme, belge yönetimi (DMS), e-dosyalar, işbirliği, ve görev ve Business Process Management'i (İş Süreci Yönetimi) (iş akışı) servis odaklı, tek tip bir Enterprise-Content-Management (Kurumsal İçerik Yönetimi) platformunda bir araya getirmektedir. Doxis4 ile tüm bilgiler, şirket genelinde ve tüm merkezler arası, kaynak ve biçimden bağımsız olarak toplanabilir, yönetilebilir, düzenlenebilir, kontrol edilebilir, (revizyon bakımından güvenli bir şekilde) saklanabilir ve her zaman yeniden yayınlanabilir. Doxis4, fonksiyonları ve bilgileri yedeklilik olmadan sunarak dikey ve belge tabanlı olan bilgi sistemlerinin oluşturduğu kısıtlamaların üstesinden gelmektedir. Daha derinlemesine bir entegrasyon için açık bir API mimarisi, Doxis4'ün her türlü iş uygulamasına (ERP, CRM, HR vs.) entegre edilmesini sağlar.

Burada Doxis4 teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz: çevik mimarisi, kullanıcı ve yöneticiler için ergonomik istemciler ve Software-Suite'un önemli sertifikaları.

Çevik yazılım mimarisi

Şirketinde çevikliği sürekli bir hale getirmek istiyorsanız, yazılım seçiminde yazılımın mimarisine önem vermelisiniz. Bu özellikle Enterprise Content Management (ECM) için geçerlidir. Küreselleşme nedeniyle piyasalar, yenilikler ve hızlı bir şekilde değişen müşteri isteklerinden dolayı hızlı bir şekilde değiştiğinden, IT alanında çeviklik büyük önem taşımaktadır. Değişim ile birlikte iş süreçleri ve uygulamalar da değişmektedir. Bu da iş süreçleri çerçevesinde sunulan Content'i (İçerik) ve temelde bulunan düzen yapılarını etkilemektedir.

Modern Doxis4 mimarisi, hizmet kapsamı, işlevsellik, kullanıcı sayısı vs. bakımından esnek bir şekilde ölçeklendirilebilir, esnek, servis odaklı bir mimariye dayanmaktadır.

Çevik Doxis4 mimarisi hakkında daha fazla bilgi alın

IT alanında çeviklik

 • modern şirketlerin rekabet edebilirliğine önemli bir katkıda bulunmaktadır
 • özellikle hızlı bir şekilde büyüyen kapasiteler (kullanıcılar, veri hacmi vs.) ve değişen işlevsel talepler bakımından bilgi işleme işinin değişme kabiliyetini belirlemektedir

Doxis4 kullanıcı istemcileri

 • Doxis4 winCube: Windows çalışma alanları için ECM istemcisi
 • Doxis4 webCube: Tüm standart tarayıcılar için üniversal Web ECM istemcisi
 • Doxis4 mobileCube: Akıllı telefonlar ve tabletler için dijital evrak çantası

Yüksek performanslı istemci ailesi

Doxis4 winCube (Windows için), Doxis4 webCube (Web tabanlı) ve Doxis4 mobile Cube (akıllı telefonlar & ve tabletler için) ile Doxis4 iECM-Suite için güçlü ve esnek bir şekilde kombine edilebilir bir istemci ailesi sunulmaktadır. Böylece çeşitli kullanım alanları ve yerleri bireysel bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Doxis4 iECM-Suite yazılımının yüksek performanslı ECM altyapısı; belgeler, kayıtlar, işlemler ve görevler için temeli, merkezi Doxis4 Content Repository (Dosyalama Sistemi) ile oluşturmaktadır. Windows, Web ve mobil cihazlar için çeşitli istemciler aynı zamanda tek bir çözüm halinde kullanılabilmektedir. Böylece tüm personel ve duruma göre harici katılımcılar, aynı güncel bilgilerle çalışabilmekte ve iş durumuna göre bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon kullanabilmektedir.

Doxis4 istemci ailesi hakkında daha fazla bilgi alın

Ekip çalışması ile yönetim

Doxis4 iECM-Suite yönetiminde, teknik ve uzman yönetim ayrı tutulmaktadır, çünkü bu iki yönetim türü çok farklı hedefler, talepler ve görevler yerine getirmelidir. Sistem yönetiminde (Doxis4 Admin) Doxis4 iECM-Suite yazılımının teknik uygulaması, idaresi ve işletimi ele alınırken uzman yönetim (Doxis4 cubeDesigner) ile uzman ECM uygulaması ayarlanmakta, geliştirilmekte ve bakımı yapılmaktadır. Bu ayrım sayesinde şirketler, yönetimi, uzman kaynaklara ve bunların know-how'una göre ayırabilmektedir.

Doxis4 yönetim istemcileri hakkında daha fazla bilgi alın

Doxis4 yönetim istemcileri

 • Teknik temel yapılandırma ve komple Doxis4 iECM-Suite sistem yönetimi için Doxis4 Admin
 • Uzman yönetim, bakım ve bağımsız ECM uygulama geliştirme için Doxis4 cubeDesigner

Doxis4 sertifikaları

 • IDW PS 880
 • Ready for eInvoicing
 • SAP (ArchiveLink/HTTP Content Server, BC-ILM 3.0)
 • Microsoft Gold-Partner

Belgelerle kanıtlandı

Doxis4 iECM-Suite, uygunluğunu ve özelliklerini vurgulayan önemli sertifikaları almıştır. Burada Doxis4 iECM-Suite için IDW PS 880 uyarınca sertifika veren, tanınmış denetim şirketi Deloitte & Touche'nin kalite damgasının altını çizmek gerekir. Doxis4'ün "Ready for eInvoicing" olduğunu ise Ebner Stolz denetim şirketi onaylamıştır. SER elbette örneğin SAP arabirimleri gibi çeşitli arabirimler için düzenli olarak (yeni) sertifikalar almaktadır. SER, Microsoft Gold Partner statüsü ile yüksek düzeyde yetkinliğe sahip olduğunu ve özellikle Doxis4'ün Microsoft ürünlerine entegrasyonu konusunda olmak üzere en yeni Microsoft teknolojileri hakkında bilgi sahibi olduğunu kanıtlamaktadır. SER, 2007 yılından beri bu en yüksek Microsoft ortağı statüsüne sahiptir ve yeni Microsoft ürünleri konusunda sürekli olarak erkenden verilen bir bilgi aktarımından yararlanmaktadır.

Doxis4 sertifikaları hakkında daha fazla bilgi alın
Kayıtlı kullanıcılar için özel +Content
Doxis4 iECM-Suite'un tasarım istemcisi - Doxis4 cubeDesigner
Bilgi Sayfası

Doxis4 iECM-Suite'un tasarım istemcisi - Doxis4 cubeDesigner

Bilgi Sayfası »
Doxis4 iECM-Suite için entegrasyon seçenekleri - Doxis4 Entegrasyonu
Bilgi Sayfası

Doxis4 iECM-Suite için entegrasyon seçenekleri - Doxis4 Entegrasyonu

Bilgi Sayfası »
Sunucu tarafında biçim dönüştürme - Doxis4 Rendition Server
Bilgi Sayfası

Sunucu tarafında biçim dönüştürme - Doxis4 Rendition Server

Bilgi Sayfası »
Dijital büro organizasyonu ve otomasyonu - Doxis4 SmartOffice Plus
Bilgi Sayfası

Dijital büro organizasyonu ve otomasyonu - Doxis4 SmartOffice Plus

Bilgi Sayfası »
Doxis4 iECM-Suite'un Web tabanlı istemcisi - Doxis4 webCube
Bilgi Sayfası

Doxis4 iECM-Suite'un Web tabanlı istemcisi - Doxis4 webCube

Bilgi Sayfası »
Compliance Storage çözümleri: Güvenli ve sertifikalı! - Doxis4 safeLock
Bilgi Sayfası

Compliance Storage çözümleri: Güvenli ve sertifikalı! - Doxis4 safeLock

Bilgi Sayfası »
Mobil cihazlar için istemci - Doxis4 mobileCube
Bilgi Sayfası

Mobil cihazlar için istemci - Doxis4 mobileCube

Bilgi Sayfası »