www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Doğru ECM istemcileri ile istediğiniz gibi çalışın

Doxis4 iECM-Suite'un yüksek performanslı istemci ailesi

Doxis4 winCube (Windows için), Doxis4 webCube (Web tabanlı) ve Doxis4 mobileCube (akıllı telefonlar & ve tabletler için) ile Doxis4 iECM-Suite için güçlü ve esnek bir şekilde kombine edilebilir bir istemci ailesi sunulmaktadır. Böylece çeşitli kullanım alanları ve yerleri bireysel bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Doxis4 iECM-Suite yazılımının yüksek performanslı ECM altyapısı; belgeler, kayıtlar, işlemler ve görevler için temeli, merkezi Doxis4 Content Repository (Dosyalama Sistemi) ile oluşturmaktadır. Windows, Web ve mobil cihazlar için çeşitli istemciler aynı zamanda tek bir çözüm halinde kullanılabilmektedir. Böylece tüm personel ve duruma göre harici katılımcılar, aynı güncel bilgilerle çalışabilmekte ve iş durumuna göre bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon kullanabilmektedir.

Doxis4 kullanıcı istemcileri

  • Doxis4 winCube: Windows çalışma alanları için ECM istemcisi
  • Doxis4 webCube: Tüm standart tarayıcılar için üniversal Web ECM istemcisi
  • Doxis4 mobileCube: Akıllı telefonlar ve tabletler için dijital evrak çantası
Test
Preview Lupe
Screen

Doxis4 iECM-Suite'un Windows istemcisi

Doxis4 winCube, Doxis4 iECM-Suite'un üniversal Windows istemcisidir. Bu istemci, günlük bilgi çalışmalarının birçok farklı fonksiyon alanını kapsamaktadır: belgelerin, dosyaların ve işlemlerin oluşturulması, dizinleme ve düzenleme, araştırma, görüntüleme ve görev ile işlem düzenlemesi. İşlevsel çeşitlilik ve tanınan Microsoft Office stilinde kişiselleştirilmiş arabirimler sayesinde bireysel kullanım konforu, Doxis4 winCube'u Windows çalışma alanları için ergonomik bir ECM istemcisi olarak öne çıkarmaktadır.

Doxis4 winCube hakkında daha fazla bilgi alın »

Doxis4 iECM-Suite'un Web istemcisi

Doxis4 webCube, Doxis4 iECM-Suite'un üniversal Web istemcisidir. Kayıt yapmaktan, erişime ve belge, dosya, işlem ve görevlerle çalışmaya kadar olmak üzere tüm fonksiyonları kompakt ve ilgili işletim sistemi ve kullanılan donanım platformundan bağımsız bir şekilde tek bir Web istemcisinde sunar. Doxis4 webCube, modern ve üniversal Web teknolojilerinin kullanılması sayesinde bilgisayarı çok fazla kullanan kişiler için kapsamlı bir ECM istemcisinden, harici proje ve iş ortakları ile birlikte çalışma imkanına ve başka Web uygulamalarının, Wiki'lerin ve müşteri portallarının seçici entegrasyonuna kadar olmak üzere neredeyse sınırsız uygulama ve entegrasyon imkanları sunmaktadır.

Doxis4 webCube hakkında daha fazla bilgi alın »

Test
Preview Lupe
Screen
Test
Preview Lupe
Screen

Doxis4 iECM-Suite'un mobil istemcisi

Mobil ECM istemcisi Doxis4 mobileCube, akıllı telefonun veya tabletin (Apple iOS veya Google Android olsun) kullanabildiği her yerde belgeler, dosyalar, işlemler ve görevler için bulunduğu yerden bağımsız kullanım imkanları ile Doxis4 iECM-Suite'u zenginleştirmektedir. Doxis4 mobileCube'un odak noktası, bilinçli olarak mobil kullanıcının tipik uygulanma durumları olacak şekilde belirlenmiştir.

Doxis4 mobileCube hakkında daha fazla bilgi alın »

Kayıtlı kullanıcılar için özel +Content
Doxis4 iECM-Suite'un Web tabanlı istemcisi - Doxis4 webCube
Bilgi Sayfası

Doxis4 iECM-Suite'un Web tabanlı istemcisi - Doxis4 webCube

Bilgi Sayfası »
Doxis4 iECM-Suite'un Windows tabanlı istemcisi - Doxis4 winCube
Bilgi Sayfası

Doxis4 iECM-Suite'un Windows tabanlı istemcisi - Doxis4 winCube

Bilgi Sayfası »
Mobil cihazlar için istemci - Doxis4 mobileCube
Bilgi Sayfası

Mobil cihazlar için istemci - Doxis4 mobileCube

Bilgi Sayfası »