www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Belgeler, dosyalar & işlemler için tam bana göre, tek bir ECM uygulaması

Windows çalışma alanları için üniversal ECM istemcisi –
Doxis4 winCube

Yazılım ergonomisi ve fonksiyon kapsamı, kullanıcıların akseptansını ve verimliliğini belirler. Dosix4 winCube, GUI tasarımının en yeni konseptlerini bir araya getirmektedir ve kullanabilirlik bakımından ayarlanmıştır. Sizin yazılıma uyum sağlamanıza gerek yok; Doxis4 sizin isteklerinizi yerine getirir. Bağlama duyarlı menüler, istenen fonksiyonları bulmak için zahmetli arama işlemlerini ortadan kaldırır. Doxis4, ilgili çalışma adımında nelerin gerekli olduğunu bilir ve sonraki adımınızı tahmin eder.

Doxis4 winCube, Doxis4 iECM-Suite'un üniversal Windows istemcisidir. Bu istemci, günlük bilgi çalışmalarının birçok farklı fonksiyon alanını kapsamaktadır: belgelerin, dosyaların ve işlemlerin oluşturulması, dizinleme ve düzenleme, araştırma, görüntüleme ve görev ile işlem düzenlemesi. İşlevsel çeşitlilik ve tanınan Microsoft Office stilinde kişiselleştirilmiş arabirimler sayesinde bireysel kullanım konforu, Doxis4 winCube'u Windows çalışma alanları için ergonomik bir ECM istemcisi olarak öne çıkarmaktadır.

Doxis4 Content Repository ile Doxis4 iECM-Suite yazılımının yüksek performanslı ECM altyapısı, Doxis4 winCube ile çalışmanın temelini oluşturmaktadır. Doxis4 Windows istemcisinin yanı sıra aynı anda bir çözümde kullanılabilen bir Web tabanlı istemci ve bir mobil istemci sunulmaktadır. Böylece tüm personel ve duruma göre harici katılımcılar, aynı güncel bilgilerle çalışabilmekte ve iş durumuna göre bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon kullanabilmektedir.

Doxis4 winCube ile modern ve özellikle uyarlanabilir bir kullanım konseptine büyük önem verilmiştir. Microsoft Office ile çalışanlar, Doxis4 winCube arabirimini de hızlı bir şekilde kullanabilecektir. SER tarafından sunulan ECM istemcisi, bağlama duyarlı çok işlevli araç çubuğundan Outlook benzeri navigasyon çubuğuna kadar olmak üzere dikişsiz bir şekilde Microsoft Windows dünyasına uyum sağlar. Kullanıcı arabirimler, hem organizasyonun ihtiyaçlarına hem de kişisel sık kullanılanlar, görünümler ve arama şablonları dahil olmak üzere kullanıcı bilgileri doğrultusunda uyarlanabilmektedir. Bu şekilde belgeler, dosyalar ve işlemler, tek tip ve modern bir kullanıcı arabiriminde yönetilebilir ve verimli bir şekilde kullanılabilir. Belge şablonları, ek açıklamalar, çevrimdışı çalışma kabiliyeti ve kayıt çalışma yerleri için entegre edilmiş tarama, OCR ve barkod fonksiyonları, fonksiyon kapsamını tamamlar.

Arama & Görüntüleme

Doxis4 winCube ile kullanıcılar, erişim hakları uyarınca mevcut olan bilgilerin tamamına erişebilir. Hızlı arama gibi konforlu araştırma fonksiyonları, dizin ve akıllı tam metin araması ve dosyalarda hiyerarşik navigasyon, gerekli olan bilgilerin hızlı ve doğru şekilde bulunmasını sağlar.

Entegre edilmiş olan Viewer (Görüntüleyici) ilgili uygulama kurulu olmadan da 300'ün üstünde farklı dosya biçimi görüntüleyebilmektedir.

Kaydetme, düzenleme & iş akışları

Kullanıcılar, Doxis4 iECM-Suite'un üniversal Windows istemcisi ile sadece tek bir istemciyle belgeleri kaydedebilir ve arşivleyebilir, belgeleri, dosyaları, işlemleri ve görevleri tekrar bulabilir ve düzenleyebilir. Böylece Doxis4 winCube ile "canlı" belgeler için giriş ve çıkış yapılabilir, çalışma sürümleri oluşturulabilir, farklı ek açıklamalar eklenebilir ve belgeler kontrollü bir şekilde iletilebilir. Doxis4 winCube, tamamlanan belgeleri, revizyon bakımından güvenli bir şekilde Doxis4 arşivine arşivler.

Doxis4 winCube hakkında daha fazla bilgi alın

Avantajınız

 • Belgeler, dosyalar, işlemler ve görevler için üniversal Windows uygulaması
 • Windows 7 ve Windows 8 için sertifikalı
 • Merkezi Doxis4 Content Repository'de tek tip, güncel bilgiler her zaman kullanıma sunulur, çevrimdışı durumda da
 • Windows istemcisi, Web istemcisi ve mobil istemci aynı anda tek bir çözümde kullanılabilir

Beceriler & Güçlü yanlar

 • Esnek bir görünüme sahip üniversal ECM uygulaması

  Doxis4 winCube ile belgeler, dosyalar, işlemler ve görevler ile günlük çalışmalar için ECM'yi kapsayan, Windows tabanlı bir istemci sunulur. Uygulama senaryosuna ve kullanıcı grubuna (arada sırada kullananlardan çok fazla kullanan kişilere) bağlı olarak, fonksiyon kapsamı ve arabirimler çok farklı bir görünüme sahip olabilir. Bunun için bireysel olarak yapılandırılabilir görünümler, yetkiler ve onaylar kullanılabilir. Bağlama duyarlı çok işlevli araç çubuğu, Microsoft Office'den de bilindiği gibi güncel uygulama bağlamına otomatik olarak uyarlanır.

 • Kişisel Windows çalışma alanı

  Doxis4 winCube ile her bir kullanıcıya, Content Repository'daki gerekli bilgilere doğrudan erişim imkanı sunan eksiksiz bir ECM çalışma alanı sunulur. Bunların arasında kişisel posta kutusunda, grup posta kutularında ve ayrıca oturum açmış olan Doxis4 kullanıcısı için serbest bırakılmış olan posta kutularında bulunan güncel görevler yer almaktadır. En son kullanılan veya sık kullanılanlar olarak işaretlenen belgeler, dosyalar, işlemler, görevler ve arama sonuçları tek bir tıkla yeniden açılabilir. Doxis4 winCube istemcisi başlatıldıktan hemen sonra sık sık kullanılan fonksiyonlar ve görünümler, otomatik başlat üzerinden hemen kullanıma hazırdır. Diğer kişiselleştirme seçenekleri arasında kişisel hızlı erişim çubuğu, sonuç listeleri ve navigasyon elemanları için kişisel düzenler ve gösterim, dışa aktarma veya yazdırma için kişisel ayarlar yer almaktadır.

 • Çevrimdışı işlevsellik

  Doxis4 winCube ile ağ bağlantısı olmadan da Doxis4 Content Repository'de bulunan içerikleri görüntüleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Örneğin dizüstü bilgisayarınız ile müşterinin yanına gitmeden önce istediğiniz belgeleri veya komple dosyaları önbelleğe (Cache) yükleyin. Ardından tüm içerikler, görüntülemek veya düzenlemek üzere çevrimdışı modda kullanıma sunulur. Beraberinde daha kolay götürmek ve daha sonra yapılan değişiklikleri devralmak için Doxis4 winCube'a içerikleri arka planda eşitleyen bir karşıdan yükleme yöneticisi entegre edilmiştir.

 • Entegre edilmiş belge gösterimi

  Diğer durumlarda sadece kurulu bir orijinal uygulama ile görüntülenebilen özel belge biçimleri (örn. Autocad çizimleri, Visio grafikleri vb.), Doxis4 winCube ile bundan bağımsız olarak kullanıma sunulur. Bu özellikle, belgelerin yıllar sonra görüntülenmesi gerektiği, ancak orijinal uygulamanın artık mevcut olmadığı durumlarda revizyon güvenliği bakımından büyük önem taşımaktadır. Doxis4 winCube'a entegre edilmiş olan Viewer (Görüntüleyici) ile belgeler 300'in üzerinde biçimde görüntülenebilir ve belgelere ek açıklamalar eklenebilir. Buna resimler veya Office belgeleri gibi tüm standart biçimler dahildir. Orijinal uygulama sadece düzenleme yapmak için cihaza kurulu olmalıdır. Kompakt okuma modunda, çok sayfalı belgeler daha da anlaşılır bir şekilde görüntülenmekte ve okunabilmektedir. 

 • Başka istemciler ve cihazlarla paralel kullanım

  Doxis4 winCube, Doxis4'te yer alan belgelere, dosyalara, işlemlere ve görevlere erişim sunan çok sayıda seçenekten biridir. Çalışma durumu, fonksiyon ihtiyacı ve kullanım sıklığına bağlı olarak uygun Doxis4 istemcisini, tarayıcı tabanlı veya mobil sürüm de olmak üzere bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda, tabletlerde veya akıllı telefonlarda kullanabilir. Böylece güncel belge sürümleri, gerekli olan dosyalar, işlemler ve görevler her zaman bulunulan yerden bağımsız bir şekilde erişilebilir ve ortak bir şekilde kullanılabilir haldedir. Roller ve yetkiler, ilgili istemci veya cihazdan bağımsız olarak merkezi, üniversal ve uyumlu bir şekilde Doxis4 cubeDesigner'da kontrol edilebilir.

Alışılmış şekilde verimli çalışma

Doxis4 winCube, esnek arabiriminde bir Office uygulamasının tanınan kumanda elemanlarını (bağlama duyarlı şeritleri, Outlook navigasyon alanı vs. olan çok işlevli araç çubuğu), yararlı Web konfor özellikleriyle (tarayıcıda sekmeler, aranan sözcük girişinde öneri değerleri vs.) bir araya getirmektedir. Böylece kullanıcılar, hızlı bir şekilde aradıklarını bulabilmekte ve tanıdıkları tek tip bir arabirimde arama ve dosyalama iletişim kutularına, posta kutularına ve sık kullanılanlara erişebilmektedir. 

Test
Preview Lupe
Screen
Test
Preview Lupe
Screen

Kesin sonuçlu araştırmalar

Doxis4 winCube, mevcut bilgiler büyük hacimli olduğunda da Doxis4 Content Repository'de her şeyin düzenli olmasını ve kesin sonuçların elde edilmesini sağlar: Bu, kısayol tuşu üzerinden doğrudan başka Windows uygulamalarından da açılabilen arama fonksiyonları ve sonuç listeleri ile mümkündür. Tablo biçimindeki sonuç listeleri filtreleme, gruplandırma ve sınıflandırma fonksiyonları ile hızlı bir şekilde uyarlanabilir. Buna ilave olarak tarihli sonuç listeleri, kolay anlaşılabilir bir şekilde takvim görünümünde görüntülenebilir veya belirli dizin değerleri, sıkıştırma görünümlerinde karşılaştırılabilir ve değerlendirilebilir. 

Kısaca belirtme

Bir belgenin içeriklerinin ötesinde bilinmesi veya vurgulanması gereken her şey, ek açıklamalarla doğrudan belge üzerinde belirtilebilir. Doxis4 winCube'da oluşturulan ek açıklamalar, uygun yetkiye sahip oldukları sürece ilgili kişiler ister Windows istemcisi, ister Web istemcisi veya mobil istemci üzerinden belgeye erişiyor olsun, tüm çalışanlar tarafından görülebilir. Bu şekilde kişisel veya gizli ek açıklamalar da hızlı ve güvenli bir şekilde kaydedilebilmektedir: hem de dosyayı değiştirmeden veya kişisel kullanım için gereksiz yere çoğaltmadan doğrudan ilgili yerde.

Test
Preview Lupe
Screen

Doxis4 winCube'a genel bakış

Windows istemcisi

 • Üniversal bir Windows uygulamasında belgeler, dosyalar, işlemler ve görevler ile çalışma
 • Windows ve Office görünümünde kullanıcı arabirimleri & Feel (Ribbons, Tabbed Browsing, Virtual Navigation Bar ve çok daha fazlası)
 • Fonksiyon kapsamı ve arabirimler, çeşitli uygulama senaryoları ve kullanıcı grupları için yapılandırılabilir
 • Kişisel ve bireysel olarak ayarlanabilir: Sık kullanılanlar, görünümler, düzenler, pozisyonlar vs.
 • Windows 7 ve Windows 8 için sertifikalı
 • Windows kimlik doğrulaması üzerinden Single Sign-On (Kerberos) 

Arama & Görüntüleme

 • Uygulama durumuna bağlı olarak farklı arama iletişim kutuları veya hızlı arama üzerinden tüm Doxis4 Content Repository'de arama
 • Belge özniteliklerine göre dizin araması
 • Belge içeriklerine göre tam metin araması
 • Kombine belge öznitelikleri ve içerikleri araması
 • Kısayol tuşu üzerinden istenen uygulamada hızlı arama
 • Sınıflandırma, gruplandırma ve filtreleme fonksiyonu ile dinamik sonuç listeleri
 • 300'den fazla dosya biçimi için Viewer (Görüntüleyici) – Thumbnails (Küçük Resimler) ile hızlı önizleme fonksiyonu, yeni okuma modu ve orijinal önizleme
 • Belgeleri, Doxis4'e bağlantı olmadan da görüntülemek için çevrimdışı mod

İçe aktarma, kaydetme & dizinleme

 • Tek belgeleri, klasörleri ve dizin yapılarını içe aktarma
 • Drag & Drop (Sürükle ve Bırak) ile kaydetme ve atama (örn. dosyalara/klasörlere)
 • Öznitelikler veya belge içeriği üzerinden manüel ve otomatik dizinleme
 • Öneri fonksiyonu sayesinde dizin değerleri girişinde bağlama bağlı destek
 • Office uygulamalarından belge şablonları ve meta veri eşleştirmesi ile doğrudan erişim
 • Akıllı kart üzerinden elektronik imza

Düzenleme & İşbirliği

 • Sürüm yönetimi ve Check-in-/Check-out mekanizması
 • Ekipte "canlı" belgeleri düzenleme (işbirliği)
 • Belge ve dosyalarda değişiklikleri bildirmek ve arama yapmak için abonelik fonksiyonu
 • Düzenleme bilgileri, işaretlemeler ve yorumlar için kapsamlı ek açıklama araçları
 • Çevrimdışı düzeleme (Check-out yapmadan da)

Tarama

 • Yüksek performanslı yerel tarayıcı kumandası
 • Tarayıcı profillerinin yönetimi
 • ISIS tarayıcı desteği
 • OCR & barkod desteği

Yönetim

 • Müvekkil uyumlu, çoklu sunucu desteği
 • Entegre edilmiş geliştirme ortamı ve çok dilli Customizing (Özelleştirme) – Doxis4 cubeDesigner
 • Serbest tasarlanabilir kayıt maskeleri, araştırma maskeleri ve sonuç listeleri
 • Bireysel yapılandırılabilir görünümler, yetkiler ve onaylar
 • Kapsamlı Scripting (komut dosyası oluşturma) seçenekleri
 • Merkezi veya merkezden uzak yönetim (kullanıcı, grup veya rol şeması)
Kayıtlı kullanıcılar için özel +Content
Doxis4 iECM-Suite'un tasarım istemcisi - Doxis4 cubeDesigner
Bilgi Sayfası

Doxis4 iECM-Suite'un tasarım istemcisi - Doxis4 cubeDesigner

Bilgi Sayfası »
Doxis4 iECM-Suite'un Windows tabanlı istemcisi - Doxis4 winCube
Bilgi Sayfası

Doxis4 iECM-Suite'un Windows tabanlı istemcisi - Doxis4 winCube

Bilgi Sayfası »