www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

SER 2007 yılından beri Microsoft Gold ortağıdır

Uzun yıllar deneyime sahip sertifikalı Microsoft Gold ortağı

SER, 10 yıldan beri Microsoft Gold ortağıdır ve bu statü her yıl yeniden onaylanır. Bununla SER, Doxis4 iECM-Suite'in çözümleri ile Microsoft ürünlerinin entegrasyonunda becerisini belgeler. Zaten 2007 yılından beri SER, Gold ortağı statüsünden dolayı sürekli yeni Microsoft ürünleri hakkında vaktinde bir bilgi transferinden yararlanıyor.  Her müşteri, Microsoft tarafından – örneğin Windows ve SQL Server –  yeni işletme sistemi ve veri bankası sürümünün piyasaya sunulmasından hemen sonra Doxis4'ün üzerinde işler durumda olacağına dair SER'e güvenebilir.

Microsoft Gold ortağı statüsünü sadece derin tecrübesini Microsoft ile birlikte çalışmada gösterebilen ve Microsoft teknolojilerinin geliştirilmesine daha önceden katılan firmalar elde ederler. Dünya çapında bu statüyü tüm Microsoft ortaklarının sadece yüzde biri elde eder.

Microsoft ortağı ağında üye olan SER, müşterilerine Microsoft ürünlerinin SER çözümleri ile birlikte sorunsuz çalıştıklarının güvenini verir. Bundan başka ayrıca Software firması Redmond, aktüel Microsoft işletim sistemleri için düzenli olarak da sertifikanladırılan SER ürünlerinin yeni geliştirilmesi ve gelişmesini sürdürmesinde katkıda bulunur.

Microsoft Partner Gold Application Development

SER, Gold Application Development statüsü ile Doxis4'ün Microsoft ürünlerine entegrasyonunda olağanüstü becerisini onaylamaktadır. Müşteriler uzun vadeli SER stratejisinden sürekli çalışanların eğitimlerine yatırım yaptığı için yararlanıyor.

Gold ortağı statüsü SER'e Microsoft ile yakın işbirliği imkanı sunmanın yanı sıra tüm desteklere ve eğitimlere ve ürün yenilikleri ile iyileştirilmiş teknolojiler hakkında bir dizi güncel bilgilere doğrudan erişimi sağlar. Çok sayıda farklı Microsoft ürünleriyle birlikte başarılı bir şekilde yürütülen müşteri projeleri, SER know-how'ının ne kadar yüksek seviyede olduğunu belgelemektedir.

Doxis4, Microsoft Office, Outlook, SharePoint ve de Dynamics NAV ve AX'e sınırsız entegre edilmiştir.

Microsoft Partner Gold Application Development

Doxis4 ve Microsoft Office/Microsoft Outlook/Microsoft SharePoint

SER'in Doxis4 iECM-Suite'i en yaygın Microsoft ürünleri için bir dizi konforlu tamamlayıcı yazılımları sunar: Örneğin Doxis4 SharePoint Portal Connector, Doxis4 SmartOffice Plus ve Doxis4 SmartOutlook Plus. Böylece SharePoint ve Microsoft Office uygulamalarından Word, Excel, Power Point ve Outlook kullanıcıları ECM işlevliklerini alışılmış Microsoft ortamını terketmeden kullanabilirler. Bu dokümanların arşivlenmesinin yanısıra araştırmalar ve Microsoft Office programlarından dokümanların gösterilmesiyle de ilgilidir.