www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Müşterek bilgi temeli Müşterek bilgi temeli

Müşterek bilgi
temeli

Proje için önemli tüm belgeler ve süreçler için korunaklı ortam

Firma dışından gelenleri dahil etmek Firma dışından gelenleri dahil etmek

Firma dışından gelenleri dahil etmek

E-posta ile firma dışı proje üyelerini proje ortamına davet etmek

Süreçler ve iş akışları Süreçler ve iş akışları

Süreçler ve
iş akışları

Anlaşılabilirlik ve proje
kilometre taşları

Doxis4 iRoom: Karmaşık projeleri yönetmek

Doxis4 iRoom: Karmaşık projeleri yönetmek

Doxis4 iRoom ile şirketler projeye katılan tüm üyelere - firma dışı gelenler de - Ağ tarayıcısı ile bir projenin verilerine güvenli erişimi korunaklı bir proje ortamında - yüklemeden ve her yerden - sağlar.

Bir çok projelerde firma içi çalışanları ile birlikte içerikler hakkında çalışan firma dışı gelen uzmanlar, örneğin ortaklar, tedarikçiler, bilir kişiler, avukatlar ve çok daha fazlası katılır. Doxis4 iRoom size dokümanlara, klasörlere, gidişatlara ve görevlere güvenli, lokasyondan bağımsız ve şirket ötesi erişimi mümkün kılar. Tüm önemli bilgiler ya da gidişatlar önceden aramadan - isteğe bağlı liste olarak (tipik olarak klasörlerden) ya da herkese açık çizelgeleri - gösterilirler. Böylece projeye katılan tüm merciler aynı bilgi temeline erişim sağlar.

Proje dokümanlarını, klasör kayıtlarını ya da tüm klasörleri paylaşabilir ve işleme alabilirsiniz. Proje ödevleri de Doxis4 iRoom üzerinden dağıtabilir, güdümlenebilir ve denetlenebilirler. Böylece proje belgelerini yapılandırılmış ve artık bilgi olmadan yönetebilirsiniz. Sürümleme dokümanlara her değişikliği şeffaf ve anlaşılabilir yapar. E-posta ekleri ya da dosya paylaşımı çözümleri ile zorunluluk yerine yardım etmek için ve böylece güvenlik rizikolarını ve sürümleme kargaşalıklarına katlanmak yerine ekipler Doxis4 iRoom ile ekipler korunmalı ve daima güncel birlikte kullanılabilir bilgi temelleri ile bir çözüm elde ederler.

devamını oku
Firma dışı proje üyelerini dahil etmek

Firma dışı proje üyelerini dahil etmek

E-posta yoluyla proje katılımcıları kendilerini Doxi4 iRoom ile projeye sürekli olarak ya da zamansal sınırlı erişim için davet ettirebilirler. Bir link üzerinden sağlanan bilgilere güvenli erişim elde edersiniz. Örnek olarak inşaat çizimleri yetkili inşaat mühendislerine paylaşım için yetki desteklenerek iletilir - bu amaca yönelik ya da tamamen otomatik olarak.

Elektronik bir iş akışı üzerinden bu daha sonra aynı şekilde Doxis4 iRoom ile paylaşım için yetki verilebilir. Böylece firma dışı proje üyeleri de gayet kolay kendi süreçlerine bağlanabilirler.

Erişim emniyetinin yürütülmesi

Hassas basamaklı yetki konsepti burada dokümanları, kayıtları ya da klasörleri görebilmeyi ya da yürütebilmeyi esnek yönetir. Erişim, proje yöneticisi tarafından yetki verilirken belirlenir. Proje katılımcılarının bireysel rol ve yetkilerini belirleyebilir ve onlara proje için önemli bilgilere erişimlerini sağlayabilir ya da geri alabilir. Bununla hangi bilgilerin diğerleri tarafından erişildiği geçici bir linkin gönderilmesi bilgiişlem denetim tarihçesinde kayıt edildiğinden daima anlaşılabilir kalır. Böylece hangi firma içi kullanıcı hangi firma dışı kullanıcıyı davet etti ve ona bir bilgi objesine erişimi sağladığı şeffaftır.

devamını oku
seffaf-proje-ilerlemesi

Şeffaf proje ilerlemesi

Doxis4 iRoom'da tüm proje üyeleri güncel proje statüsünü tanır. Paylaşımlar, bilgiler ve proje kilometre taşları herkes için ilk bakışta elde edilebilir. Açıklama ve not funksiyonları dokümanlara ve gelişmelere yorum ve notlar daima doğrudan ticari kontekste elde edilebilir - ve ondan ayrı e-posta iletişiminde değil.

Sürümleme hakkında kimin ne zaman ne eklediği ya da değiştirdiği her zaman anlaşılabilir kalır. Böylece siz yasalara ve kurallara uygunluk beklentileri için çok iyi hazırlıklısınız. Haber verme ve abonelik funksiyonları projeye katılan kişilere gelişmeler, yeni ya da değişen dokümanlar, başarılan kilometre taşları, önemli belirlenen süreleri ve randevuları ihtiyaç halinde otomatik olarak e-posta ile bilgi verir.

devamını oku

Doxis4 iRoom – Ekip içerisinde İşbirliğini yeni tanımlama

Firma içi ve dışı ortak proje ortamı olarak ya da en üst düzeyde sır tutmak için Secure Deal Room - Doxis4 iRoom karmaşık projelerin şirket ötesi üstesinden gelmek için bir State-of-the-Art Collaboration çözümüdür.

 

Korumalı sanal çalışma, proje ve veri ortamıKorumalı sanal çalışma, proje ve veri ortamı

Proje belgelerinin güvenli değiş tokuşuProje belgelerinin güvenli değiş tokuşu

 

Firma içi ve dışı ortakların e-posta yoluyla iRoom'a davet edilmesiFirma ortakların e-posta yoluyla iRoom'a davet edilmesi

Sürecin belgelenmesi ve arşiv edilmesiSürecin belgelenmesi ve arşiv edilmesi

 

Abone olma ve haber verme funksiyonlarıAbone olma ve haber verme funksiyonları

Görevlerin ve sürelerin apaçık yürütülmesiGörevlerin ve sürelerin apaçık yürütülmesi

Eissmann Group Automotive

Eissmann Gruppe, şirket genelinde SER'in Doxis4 iECM-Suite ürününü kullanmayı tercih etti.

devamını oku »

Doxis4 iRoom: Yetenekler ve güçlü yönler

 

Sanal proje ortamları


Sanal proje
ortamları

Doxis4 iRoom, Doxis4 iECM Suite'i web tabanlı bir ekip içerisinde işbirliği bileşenleriyle tamamlar. Multidisipliner proje ekipleri Doxis4 iRoom ile proje için önemli tüm dokümanları ve süreçleri korumalı bir proje ortamında paylaşır, işleme alır ve yönetir.

devamını oku

Proje katılımcılarının e-posta ile davet edilmesi


Proje katılımcılarının
e-posta ile davet edilmesi

Firma içi, fakat herşeyden önce firma dışı ticari partnerler e-posta yoluyla kolayca web proje ortamına davet ettirirler. Erişim, zamanla sınırlı ya da sürekli olarak gerçekleşebilir. Hangi proje üyelerinin hangi bilgileri görmesinin ya da işleme almasının izinli olduğu farklı yetkileri yürütür.

devamını oku

Güvenlik ve anlaşabilirlik


Güvenlik ve
anlaşabilirlik

Dropbox ve Co. gibi riziko dolu dosya paylaşımı çözümlerine karşın Doxis4 iRoom verilerin ve dokümanların değiş tokuşu için korumalı bir ortam sunar. Bunun için kim hangi değişiklikleri yaptı, paylaşımı bildirdi ya da dokümanlar hakkında bilgi sahibi oldu, işleme soktu ya da sildiğini bir bilgiişlem denetim tarihçesi belgeler.

devamını oku

 

 

Hassas bilgiler <br>için koruma


Hassas bilgiler
için koruma

Dokümanlara, kayıtlara ya da klasörlere kimin erişim sağladığını hassas basamaklı bir yetki konsepti yürütür. Erişim, proje yöneticisi tarafından yetki verilirken belirlenir. Otorizasyon ve kimlik doğrulaması Client-Server iletişimi SSL şifresi gibi firmalar yetkisiz erişimden korurlar.

devamını oku

Üçüncü kullanımların eksiksiz entegre edilmesi


Üçüncü kullanımların eksiksiz entegre edilmesi

Müşteri numarası, sipariş veren, proje aşamaları ve benzeri gibi bir proje için örnek olarak anahtar veriler ihtiyaç halinde ERP ya da CRM sisteminden doğrudan üstlenilebilirler. Ek olarak Wikis ya da Chats gibi harici uygulamalar entegre edilebilirler.

devamını oku

Her zaman bilgilendirilmiş olmak


Her zaman
bilgilendirilmiş olmak

Haber verme ve abone olma fonksiyonları proje üyelerini gelişmeler, yeni ya da değiştirilen dokümanlar, ulaşılan kilometre taşları, önemli süreler ve randevular hakkında ihtiyaç halinde e-posta yoluyla otomatik olarak bildilendirirler.

devamını oku

Doxis4 iRoom ile ilgili sorunuz mu var?

Size zevkle Doxis4 iRoom ile ilgili bilgi verebiliriz. İletişim formumuz üzerinden bağlayıcı olmadan diğer bilgileri elde edebilirsiniz ya da Doxis4'ün canlı bir sunumu için bir randevu alabilirsiniz.

Sorularınızdan memnun kalırız.