www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae
Weidmann Plastics Technology AG

Weidmann-Gruppe, Doxis4 InvoiceMaster ile her yıl dünya yapında ürün teslimatları ve sunulan hizmetler sonucu oluşan yaklaşık 100.000 faturayı işlemektedir.

PVS Büdingen

PVS Büdingen'de Doxis4 iECM-Suite'dan arşiv, DMS, e-dosyalar, posta kutuları, iş akışı, Capture ve SmartOfficePlus uygulamaları kullanılmaktadır.

devamını oku »
Randstad Almanya

Almanya'da lider personel hizmeti sağlayıcısı Randstad, SAP Folder Mana­ge­ment sisteminden 27 milyondan fazla personel belgesini arşivlemek için Doxis4 arşivini uygulamaya aldı.

devamını oku »
Landschaftsverband Westfalen-Lippe

LWL, bölümler arası bir şekilde SER tarafından sunulan entegre edilmiş ECM'ye güvenmektedir. Elektronik dosyalar, arşivleme, fatura kontrolü ve KTQ el kitabı kullanılmaktadır.

devamını oku »
BAUHAUS AG

BAUHAUS AG, 2007 yılında elektronik hukuk dosyasını hukuk bölümünde uygulamaya aldı. Avukat bürosu yönetim sistemi bugün Doxis4 temelinde hukuk bölümü içerisindeki iletişim akışının tamamını kontrol etmektedir.

devamını oku »
DB Systel

Doxis4 temelinde Demiryolları Content Management (BCM) ile Deutsche Bahn'da binlerce kullanıcı için müşteriye özel uygulamalar gerçekleştirilir.

DHL Express

DHL, 2010 yılından beri HP ortağı ile dünya çapında en büyük ticari belge arşivlerinden birini oluşturmak için Doxis4 temelinde tek tip olan, şirket genelinde kullanılan bir DMS çözümü kullanmaktadır.

devamını oku »
Eissmann Group Automotive

Eissmann Gruppe, şirket genelinde SER'in Doxis4 iECM-Suite ürününü kullanmayı tercih etti.

devamını oku »
Göttingen Belediyesi

Göttingen Belediyesi, eGovernment'a geçiş yaptı ve SER'in desteği ile ilk organizasyon birimlerinde elektronik dosya yönetimini uygulamaya aldı.

devamını oku »
EDEKA Nord

EDEKA Nord, belgeleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde kağıt olmadan kullanıma sunmak amacıyla piyasalarındaki planları, kabulleri, sözleşmeleri, cari hesapları vs. elektronik nesne dosyalarında yönetmektedir.

devamını oku »
Baden-Württemberg Adalet Bakanlığı

Baden-Württemberg, SER eGovernment Europe'un PRODEA yazılımı temelindeki elektronik tapu sicili dosyası (elGA) ile tapu sicili alanını yeniden düzenledi.

Fraport AG

Fraport AG, uzun süreli arşivleme için Doxis4 kullanmaktadır. Güncel ürün nesline geçişte arşiv, toplam 1,3 terabayt büyüklüğünde 8,7 milyon belge kapsıyordu ve arşiv şimdi yüzde 600 daha fazla bellek kapasitesine sahip.

Stadtwerke Bielefeld

Tek tip, yapılandırılmış dosya kaydı, her zaman erişim ve istenen süreç iyileştirmelerinin temeli olarak Doxis4'e dayanan elektronik inşaat dosyası (EBA) uygulamaya alındı.

devamını oku »
Westfalen Gruppe

Westfalen Gruppe şirket genelinde kullanılan ECM platformu olarak Doxis güvenmektedir. Son 15 yılda SER sistemi sürekli olarak geliştirilmiştir ve yaklaşık tüm departmanlar ve şirket alanları Doxis4 ile çalışmaktadır.

devamını oku »
Dürr Dental AG

Dürr Dental AG, sevk irsaliyelerinin ve gelen faturaların işlenmesini otomatik hale getirdi ve Doxis4 çözümünü lider IFS-ERP sistemi ile entegre etti.

devamını oku »
SEW-Eurodrive

SEW Eurodrive çapında DMS /arşiv çözümlerine, uluslararası çapta bağlı, yüksek derecede kullanılabilir bir depolama altyapısına ve süreç optimizasyonuna yönelik diğer SER çözümlerine güvenmektedir.

LBS

LBS'nin Doxis4 sisteminde bugün şimdiden 43 milyon belge bulunmaktadır. 300 LBS çalışanı, örneğin yapı tasarruf dosyası, kredi dosyası, hukuk dosyası gibi elektronik dosyalarla çalışmaktadır.

devamını oku »
DER Touristik

Şirketler grubu, Doxis4 çözümü yardımıyla her yıl yarım milyondan fazla gelen faturayı otomatik bir şekilde işlemekte ve tüm fatura belgelerini revizyon bakımından güvenli bir şekilde SER arşivine arşivlemektedir.

devamını oku »

Doxis4 iECM, tüm sektörlerde üniversal olarak ve şirket genelinde kullanılabilir

Doxis4 iECM-Suite ürün adındaki "E" harfi "Enterprise"ı (Kuruluş) temsil eder. Bununla Enterprise Content Management sistemimizin şirket genelinde olan ve sektörler arası kullanım imkanlarını belgeliyoruz. Doxis4 iECM-Suite ile Enterprise Content Management'ın gerekliliği ve yararı, tek tek sektörlerle sınırlı değildir. Doxis4 kurallara uygun bir şekilde arşivlemek, elektronik dosyaları eksiksiz tutmak ve görevlerle işlemleri (iş akışı) hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için çok sayıda sektörde gerekli olan kapsamlı ECM servisleri sunar. Aşağıda, ECM'nin belirtilen, klasik yaklaşımın dışında özel çözümler sağladığı sektör çözümleri belirtilmiştir.

Bankalar ve finansal hizmet sağlayıcıları için rekabet avantajı ECM

Yeni dijital iş modelleri, finansal hizmet işini baştan aşağı değiştirmiştir. Her geçen gün daha çok iş nakit para olmadan gerçekleştirilmektedir. Bu karmaşık banka işlerinin bilgileri, bankalar ve finansal hizmet sağlayıcıları için hacim, mevcudiyet ve güvenlik açısından büyük önem taşımaktadır. Günlük banka ve finansal hizmet işletiminde belge miktarı sürekli olarak artmaktadır: Kredi başvuruları, risk analizleri, sözleşmeler, Schufa bilgileri, meşruiyet, yasal bilirkişi raporları, emlak değerlendirmeleri, borsa hesaplamaları vs. Bu belgeleri, işlemleri ve dosyaları Governance, Risk Management ve Compliance açısından güvenli bir şekilde saklamak ve iş süreçleri içerisinde kullanıma sunmak, önemli bir rekabet faktörü oluşturur. Doxis4 iECM-Suite bunun için modern bir ECM teknoloji platformu temelinde bankalar ve finansal hizmet sağlayıcıları için çok yönlü çözümler sunar

Bankalar ve finansal hizmet sağlayıcıları için ECM anahtar teknoloji

ECM, bankalar ve finansal hizmet sağlayıcıları için bir anahtar teknoloji oluşturur. ECM, bir yatırım bankası içerisinde Equity Capital Markets (ECM) (Özkaynak Piyasaları) ürün bölümü değildir. ECM, Enterprise Content Management anlamına gelir. ECM ile birçok banka ve finansal hizmet süreci, daha verimli bir şekilde tasarlanabilir, sinerjiler kaldırılabilir ve verimlilik arttırılabilir. Doxis4 iECM-Suite'un kullanımıyla öncelikli olarak ekonomik ve organizasyonel yararlar ve avantajlar bağdaştırılsa da Doxis4 Enterprise Content Management çözümü, bunun yanında yasal ve firma içi düzenlemeleri ve kuralları da yerine getirir.

Doxis4 gelen postalardan iş emri düzenlemeye, durum yönetiminden (Case Management) revizyon bakımından güvenli arşivlemeye kadar bankaların ve finansal hizmet sağlayıcılarının tüm belge tabanlı iş süreçlerini destekler. Örneğin özel müşteri danışmanlığı ve kredi bölümü, yüksek belge kalitesi ve bulunulan yer ile sınırlı kalmadan, hızlı ve kolay düzenleme imkanı sayesinde müşteri ve kredi dosyasından yararlanmaktadır.

Ancak ticari işlemler her zaman, aynı süreçte gerçekleşmez, örn. müşteri hizmetlerinde olduğu gibi. İlgili işleme esnek bir şekilde yaklaşmak ve konuya göre doğru düzenleme yöntemini uygulamak, yetkili kişilerin sorumluluğundadır. Bu tür süreçler, kaynak ve iş açısından kritiktir ve otomatik hale getirilebilir rutin süreçlerden daha yüksek maliyetlere neden olur. Yetkili kişiler, Doxis4 Task Management aracılığıyla esnek durum yönetimi (Case Management) imkanlarından yararlanır. Bunun için gerekli olan bilgiler, yapılandırılmış verilerde mevcut olan sistemleri ve sözleşmelerin bulunduğu sistemleri bağlayarak ve yapılandırılmamış verilerde (belgelerde) Doxis4 e-dosyalarda yapılandırılmış ve eksiksiz işlemlere erişim üzerinden sağlanır.

Deneyimlere göre iyi: Finansal hizmet sağlayıcıları için SER çözümleri

SER; tanınan bankalar, finansal hizmet sağlayıcıları, malvarlığı yönetimleri ve sermaye yatırım şirketleri ile uzun yıllar işbirliği yaparak elde ettiği deneyimlere dayanarak, uygulamada kendini kanıtlamış olan belge yönetimi çözümleri geliştirmiştir. SER, piyasada lider, deneyimli ve yetkin çözüm sağlayıcısı olarak bu sektörde iş süreçlerine yönelik bilgileri, en modern ECM teknolojileri alanında know-how ile bir araya getirir. SER, seksenli yılların ortasından beri banka ve finans sektöründe başarılı IT çözümleri sağlayıcısı olarak kendini kabul ettirmiştir. SER çözümleri, Avrupa genelinde çok sayıda banka ve finans kuruluşunda verimlilik ve hizmetler alanında kayda değer iyileştirmeler sağlamıştır.

Doxis4 ile finansal hizmet çözümleri hakkında daha fazla bilgi alın

eGovernment birinci konu: Belge yönetimi

Modern ve verimli yönetimler, vatandaşlara ve şirketlere resmi konularda bürokrasi olmadan etkili ve hızlı bir şekilde destek olmaları gerektiğini anlamıştır. Ekonomide olduğu gibi kamu sektöründe, yönetim ve karar verme süreçlerini yazılı belgeler belirlemektedir. Bunlar tüm işlemlerin temelini oluşturur. Bu nedenle eGovernment, uygulamaya alındığında belge yönetimi, bilgi, iletişim ve işlem süreçlerini kolaylaştırmak için merkezi, stratejik bir altyapı bileşenidir. Birçok görev, şimdiden IT yöntemleri ile dijital hale getirilmiştir. Şimdi birinci konu, işlemlerin bağlanması ve işlemlerin belge yönetimi araçları ile ortam kesintisi olmadan tasarlanmasıdır. eGovernment, ulusal ve uluslararası düzenlemeler ve yönetmeliklerle ilave olarak hız kazanır. Belge yönetimine yönelik eGovernment çözümleri çoktan bir yan etkiden kabul görmüş bir standart haline gelmiştir.

Hizmet sağlayıcısına dönüşüm

SER'in birçok başarılı uygulama örneği, kamu yönetiminin modern bir hizmet sağlayıcısına dönüştüğünü göstermektedir. SER eGovernment sektör çözümleri, çok sayıda avantaj sunar: Bu çözümler bürokrasinin azaltılmasını sağlar ve işlemleri hızlı ve hedef odaklı bir şekilde sunar. Çalışanlara, bulunulan yerden ve zamandan bağımsız olarak güvenli bilgi erişimini sunarlar. Düzenleme sürelerini kısaltırlar ve bilgi sağlama kapasitesini ve yönetim işlemlerinin şeffaflığını arttırırlar. Son olarak da bütçe fonlarının azaldığı bir zamanda yönetim maliyetlerini düşürürler.

SER eGovernment çözümleri bugün gelen postalardan elektronik arşivleme, elektronik kayıt modelleri ve yapılandırılmış e-dosya kaydı ile yazışma yönetimine ve işlem düzenlemeye kadar kamu hizmetinde çalışan 35.000'in üstünde memura günlük işlerinde destek olmaktadır. Göreve bağlı olarak Doxis4 ve DOXis4 servis mimarisi temelinde PRODEA istemcisi ile tüm belge yönetimi fonksiyonları kapsamını ihtiyaca uygun şekilde bir istemcide sağlayan modern eGovernment çalışma alanları sunulur.

Dijital yönetimin temeli

Şu anda Doxis4 ve PRODEA ile elektronik dosya yönetimi, kamu yönetimi gündeminin en başında yer almaktadır. Doxis4 ve PRODEA ile bir işlem ile ilgili tüm bilgiler birbiriyle bağlanabilir ve açılabilir ve böylece işlem eksiksiz görüntülenebilir ve işleme hızlı erişim sağlanır. Bir "evrak dolabında" olduğu gibi çalışanlar, alıştıkları uygulamadan çıkmadan, buna dijital bir şekilde erişebilir. Elektronik dosya planları temel bir fonksiyon sunar. Bu planlar, dosya içeriklerinin kolay anlaşılırlığını korur. Bu şekilde kullanıcılar dosyaları düzenli tutabilir.

Doxis4 ile eGovernment çözümleri hakkında daha fazla bilgi alın

Hastane genelinde Enterprise Content Management

Hastaneler, esas görevlerini, yani hastalara bakmayı ihmal etmeden maliyetleri düşürme, verimliliği arttırma ve rant sağlama zorluğu ile karşı karşıyadır. Görevler çok yönlüdür ve posta kutusundan genel yönetime, hastaların bakımından alışverişe, personel bölümünden kontrol de dahil olmak üzre finans ve muhasebe alanına uzanmaktadır. Bu çok yönlü görevleri yerine getirirken bilgi akışı (çoğu zaman belge) ve ortam kesintisi büyük bir engel oluşturmaktadır. Ancak çoğu hastane ve klinikte Doxis4 gibi klinik genelinde kullanılabilen, entegre edilmiş bir Enterprise Content Management sistemi eksikliğini yaşamaktadır. Bu sistem ile hasta ile ilgili, ticari veya idari tüm bilgiler dijital bir şekilde toplanabilir, revizyon bakımından güvenli bir şekilde saklanabilir, yapılandırılmış biçimde yönetilebilir ve her zaman özenli bir şekilde ve geçerli veri koruması kurallarını dikkate alarak kullanıma sunulur.

Hastanede Doxis4 hakkında daha fazla bilgi alın

Contact