www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

30+ kullanıma hazır çözüm

Dikey çözümler

Olaya özel çözüm Kullanımı

SER'in sunduğu Doxis4, ECM ve BPM'yi tek, birleştirilmiş bir platformda bir araya getirir ve en son teknoloji ürünü, servis odaklı mimariye (SOA) dayanır. 30'dan fazla sıra dışı dikey ve olaya özel çözüm kullanımı ile özelleştirilmiş uygulamalarımız, bilgilerinizi etkili bir şekilde yönetmeniz için size doğru araç setini verecektir. Uyumlu arşivleme ve içerik yönetiminden statik ve geçici iş akışlarına, uyarlanabilir olay yönetimine kadar, Doxis4, tüm sektörler için esnek, ölçeklenebilir ve yüksek performans gösteren çözümler sunar.

Doxis4 Wholesale and Retail

Doxis4 Hospitals and Hospital Holdings

Doxis4 Mechanical and Plant Engineering

Doxis4 Life Sciences

Doxis4 Banking and Financial Institutions

Doxis4 Virtual Data Rooms for M&A Consultancy

Doxis4 Insurances

Doxis4 Federal Authorities and Pension Funds (eGovernment)

Doxis4 Automotive

Doxis4 Industry

DER Touristik

Şirketler grubu, Doxis4 çözümü yardımıyla her yıl yarım milyondan fazla gelen faturayı otomatik bir şekilde işlemekte ve tüm fatura belgelerini revizyon bakımından güvenli bir şekilde SER arşivine arşivlemektedir.

devamını oku »
Westfalen Gruppe

Westfalen Gruppe şirket genelinde kullanılan ECM platformu olarak Doxis güvenmektedir. Son 15 yılda SER sistemi sürekli olarak geliştirilmiştir ve yaklaşık tüm departmanlar ve şirket alanları Doxis4 ile çalışmaktadır.

devamını oku »
Eissmann Group Automotive

Eissmann Gruppe, şirket genelinde SER'in Doxis4 iECM-Suite ürününü kullanmayı tercih etti.

devamını oku »
Göttingen Belediyesi

Göttingen Belediyesi, eGovernment'a geçiş yaptı ve SER'in desteği ile ilk organizasyon birimlerinde elektronik dosya yönetimini uygulamaya aldı.

devamını oku »
Landschaftsverband Westfalen-Lippe

LWL, bölümler arası bir şekilde SER tarafından sunulan entegre edilmiş ECM'ye güvenmektedir. Elektronik dosyalar, arşivleme, fatura kontrolü ve KTQ el kitabı kullanılmaktadır.

devamını oku »
DB Systel

Doxis4 temelinde Demiryolları Content Management (BCM) ile Deutsche Bahn'da binlerce kullanıcı için müşteriye özel uygulamalar gerçekleştirilir.

Fraport AG

Fraport AG, uzun süreli arşivleme için Doxis4 kullanmaktadır. Güncel ürün nesline geçişte arşiv, toplam 1,3 terabayt büyüklüğünde 8,7 milyon belge kapsıyordu ve arşiv şimdi yüzde 600 daha fazla bellek kapasitesine sahip.

DHL Express

DHL, 2010 yılından beri HP ortağı ile dünya çapında en büyük ticari belge arşivlerinden birini oluşturmak için Doxis4 temelinde tek tip olan, şirket genelinde kullanılan bir DMS çözümü kullanmaktadır.

devamını oku »
Weidmann Plastics Technology AG

Weidmann-Gruppe, Doxis4 InvoiceMaster ile her yıl dünya yapında ürün teslimatları ve sunulan hizmetler sonucu oluşan yaklaşık 100.000 faturayı işlemektedir.

SEW-Eurodrive

SEW Eurodrive çapında DMS /arşiv çözümlerine, uluslararası çapta bağlı, yüksek derecede kullanılabilir bir depolama altyapısına ve süreç optimizasyonuna yönelik diğer SER çözümlerine güvenmektedir.

Olaya özel çözüm kullanımı (örnekler)


Tüm İK kayıtlarını yönetin, örn. işe alım ve işten çıkarma için, çalışan kayıtları ve daha fazlası için

Müşterilerinizin dosyaları yüklemesine imkan vererek hasar yönetimi ve hafifletmeyi kolaylaştırın

Mümkün olan en iyi medikal kararları almak için çeşitli konumlarda ve departmanlarda hasta kayıtlarını saklayın ve bunlara erişin

Alacaklılar hesabı – kolay ve uyumlu gelen para ve fatura yönetimi

Şirket içi ve şirket dışı çağrı merkezi ve bilet sistemi çözümü

Şeffaf iletişim, hizmet ve satın alma süreçleri için müşteri ve tedarikçi kayıtları tek bir yerde

Kalite hedeflerinin, şartnamelerinin ve prosedürlerinin KY (Kalite Yönetimi) El Kitabımız ile etkili bir şekilde yönetilmesi

Sözleşmelerinizi güvenli bir şekilde ve koruma gerekliliklerine uygunbir şekilde idare edin

Projelerinizi ve proje içeriğinizi tek bir yerden yönetin şirket içi veya dışı takım üyeleriyle işbirliği yapın

137 ülke için 12 dil

Entegre kurumsal içerik yönetimi süit´i Doxis4, 137 ülkeyi kapsayan aşağıdaki dillerde kullanılabilir:

İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Lehçe, Rusça, Türkçe, Çince, Macarca ve Arapça.

Diller arasında çalışma alanlarını bağlamak

Global anlamda rekabetçi şirketlerin, uluslararası enformasyon yönetimlerini desteklemek için sağlam bir stratejiye ve yüksek performanslı bir BT altyapısına ihtiyacı vardır. Bu, dilden ve konumdan bağımsız bir şekilde global olarak sunulabilecek ECM ve BPM hizmetleri için (Doxis4 tarafından sunulanlar gibi) Unicode-uyumlu, ölçeklenebilir ve çoklu organizasyon kapasitesi olan mimariler gerektirir. Bu, şirketler için önemli bir başarı faktörüdür.

Doxis4, 195 BM ülkesinin 137'inde konuşulan 12 resmi dilde mevcuttur. Bu, dünya genelinde faaliyette bulunan şirketlerin çalışanlarına kendi dillerinde eksiksiz bir Doxis4 iECM süit´i (kullanıcı arayüzleri ve meta veri) sağlayabileceği anlamına gelmektedir.

SER Group, 22 uluslararası yerde ilgili ülkelerde kendi bayileriyle ve birçok ülkede uluslararası olan bir ortak ağı ile temsil edilmektedir. Bir şehir seçerek bu şehirde bulunan SER şubesi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.