www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Başvurudan hasara
kadar dijital: Sigorta
ile ilgili 360° görünüm

Sürece yönelik DMS – Başvurudan hasara kadar dijital

Sürece yönelik DMS – Başvurudan hasara kadar dijital

devamını oku »

Sigorta belge ve prosedürlerini akıllı yönetin

Sigorta belge ve prosedürlerini akıllı yönetin

devamını oku »

References

Referanslar: Delvag, DEVK, Helvetia, Basler Sigortaları

devamını oku »

Doxis4 ile akıllı prosedür desteği

Doxis4 iECM-Suite sigortacıları süreçlerinin işlenmesini tüm adımlarında müracaattan hasar tazminatının ödenmesine kadar destekliyor. Branşa özel ayarlanmış çözümler branşlar ötesi kullanılıyor – tekdüzen bir teknoloji platformu temelinde.

Sigortacılar için stratejik çözüm

  • Sigortalılar, poliçeler, hasarlar ve daha fazlası için dijital klasörlere bulunulduğu yerden bağımsız erişim.
  • Dijital, otomatikleştirilmiş gelen kutusunun işlenmesi
  • İş akışı güvenli müracaat ve hasarların başarıyla sonuçlandırılması
  • Tüm branşlar için sözleşme yönetimi
  • Müşteri portalında, ERP sistemlerinde, stok sistemlerinde, Office programı kullanımlarında, e-posta ve haberleşme sistemlerine entegrasyon
  • Avukatlar, uzmanlar ve bilir kişiler gibi harici eksperlerle birlikte çalışma
  • Revizyon garantili depolama ve dokümanların saklanması için yasal belirlemelere uyulması
  • Şahısla ilgili verileri güvenli kullanım
Müracaattan hasara kadar dijital

Müracaattan hasara kadar dijital

 

Sigortacılar, gerçekte akıllı bir bilgi yönetimini gerektiren özel yüksek bir doküman volümü ile karşılaşırlar. SER, size gelen kutusundan iş akışı güvenli hasar tazminatının işlemlerine kadar branşlar ötesi dijitalleşme stratejinizin hayata geçirilmesinde destek olur. 550 çalışanımız, sizi pratikte denenmiş bilgileriyle destekler ve tüm proje dönemlerinde her zaman optimum bir idareyi garanti ederler – tek bir elden „Made in Germany“.

Sigorta evrakları ve işlemlerinin akıllı yönetilmesi

Yüksek bir geçiş hızı daha gelen kutusunda başlar. Doxis4 ile işleme yönelik doküman yönetimi vasıtasıyla tüm evraklar her stand yeri için dijital hazır bulunur – nerede ve hangi formatta girildiğinden bağımsız. Müracaatların düzenlenmesi, bilgi edinimleri ve hasar bildirimleri gibi çok zaman alan rutin işler ilgili çalışana otomatik bir iş akışı vasıtasıyla gerçekleşir. Böylece çalışanlar sigorta ile ilgili önemli tüm bilgileri hızla elde ederler ve meslektaşlarına ve sigorta yaptırana heran güncel işlem durumu hakkında bilgi verirler. Sonuç,  düzenlenme ve idari proseslerinizin gözle görülür bir kalite artışıdır.

Avantajınız:

Hızlı hasar tazminatı ödemesi

Hızlı hasar tazminatı ödemesi

Çalışanlarınıza bilgileri günlük aktüel olarak hazır bulundurun ve iş akışları ve otomatikleşmiş prosedürler vasıtasıyla süreç işlemlerini destekleyin. Hasarları hiç ertelemeden düzenleyebilirsiniz.

Optimum bilgilendirme yeteneği

Optimum bilgilendirme yeteneği

Sigorta yaptıranlar için poliçeleri ve hasarları elektronik klasörlerde tüm evrakları birleştirirsiniz. Böylece tüm önemli bilgiler sizin için her an sözün gelişi ile ilgili ve bulunma yerinden bağımsız olarak hazır bulunur.

Bilgi alış verişi ve Komünikasyon

Bilgi alış verişi ve Komünikasyon

Tüm branşlar için merkezi ve sürekli güncel bilgi tabanı oluşturun. Harici uzmanlarla dokümanları güvenilir korunmalı görsel proje ortamlarında paylaşın. Böylece komünikasyon ve iş birliği pürüzsüz gerçekleşir.

Yüksek transparanlık

Yüksek transparanlık

Müracaat ve düzenleme proseslerinin statüsünü aralıksız göz önünde bulundurursunuz ve her an tüm işlem adımlarını kavrayabilirsiniz. Bu, tüm süreçlerin akışı hakkında transparanz oluşturur.

İspatlanabilir güvenlik

İspatlanabilir güvenlik

Sigorta yaptırana ait ve sigorta ile ilgili hassas konuları ulaşılması korunmalı ve revizyon güvenlikli muhafaza edin.  Şahsa ait verileri ihtiyaç durumunda sonradan ispatlanabilir şekilde çözebilirsiniz. Böylece muhafaza etme ve veri korumaya yönelik yasal beklentileri yerine getirmiş olursunuz.

Masrafların belirgin azaltılması

Masrafların belirgin azaltılması

Tek bir yazılım programıyla farklı branşlar için çözümleri gerçekleştirirsiniz, rutin işlerden çalışanların işini hafifleştirirsiniz ve bilgi akışını iyileştirirsiniz. Süreçlerinizin işlenmesi için uzun vadeli masrafları düşürebilirsiniz.

Sigorta ile ilgili 360° görünüm

Doxis4 ile sigorta yaptıranlar, poliçeler, hasarlar ve bir çok daha fazlası gibi tüm önemli bilgilerin 360° görünümünü elde edersiniz. Dijital klasörler dokümanları, verileri ve süreçleri sigorta yaptıranınızın ve sigorta ile ilgili konularınıza elektronik bir bağlantı kurarlar. İster ön hasarlar ve paralel hasarlar ya da ERP ve stok sisteminizden verilere ait evraklar olsun tüm bilgiler kontakt halinde bulunurlar. Böylece tüm bilgiler doğrudan tek bir yerde bulunurlar ve bir kullanılan programdan işlem yapılabilirler.

Doxis4 ile tüm önemli bilgiler çalışanlarınıza hazır bulunur ve müracaatları ve düzenlemeleri günlük hallederler. Süreç işlemleri hızlı gerçekleşir ve çalışanlarınız doğrudan bilgi verecek durumda olurlar. Bu masraftan tasarruf sağlar ve servisinizi yeni bir düzeye yükseltir.

Sigortalar için ECM ile ilgili sorularınız var mı?

Doxis4 ile Enterprise Content Management (ECM) hakkında size danışmanlık yapmaktan zevk duyarız. İletişim formumuz üzerinden bağlayıcı olmadan diğer bilgileri elde edebilirsiniz ya da Doxis4'ün canlı bir sunumu için bir randevu alabilirsiniz.

Sorularınızdan memnun kalırız.